تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

بهسازی زمین چمن ورزشگاه ملت شاهین شهر شروع شد

با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر، همچنین فرد خَیّر پروژه بهسازی زمین چمن مجموعه ورزشی ملت شاهین شهر اصفهان اجرایی گردید.

بهسازی چمن ورزشگاه ملت شاهین شهر اصفهان

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر : پس از جلسات متعدد و پیگیری های مستمر شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، مبنی بر مشارکت شهرداری شاهین شهر در پروژه زیرسازی و آماده سازی زمین چمن مجموعه ورزشی ملت ، لایحه پیشنهادی شهرداری در این خصوص توسط اعضای شورای اسلامی شهر مصوب و پس از طی مراحل قانونی به مرحله آغاز عملیات اجرایی رسید.
شایان ذکر است این تصمیم مدیریت شهری در راستای رسیدگی و توجه به مطالبات جامعه افتخار آفرین ورزش شاهین شهر بویژه جوانان به عنوان یکی از سیاست های شهرداری و شورای اسلامی شهر در قالب توافقنامه بین شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و فرد خَیّر منعقد گردید.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه ورزش | ۱۴۰۱/۰۷/۱۲

 

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

جمع آوری کیوسک های فلافلی شاهین شهر

کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی شاهین شهر جمع آوری شد.

شهرداری شاهین شهر از جمع آوری کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی با علت رفع تصرف اموال عمومی خبرداد. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، شهرداری شاهین شهر امروز  31 تیرماه 1402 از جمع آوری کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی با عنوان " پاسخ شهرداری به یک مطالبه عمومی دیرینه" خبرداد. در شرح این اقدام آمده است که رفع تصرف از اموال عمومی شهروندان در پارک فردوسی پس از طی مراحل قانونی و رأی مرجع قضایی و نیز با توجه به مذاکرات مکرر مدیریت شهری با همکاری نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه و ضابطین قضایی صورت گرفت. شایان ذکر است این اقدام در روزهای دو شنبه 26 و سه شنبه 27 تیرماه 1402 صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *