بهسازی زمین چمن ورزشگاه ملت شاهین شهر شروع شد

با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر، همچنین فرد خَیّر پروژه بهسازی زمین چمن مجموعه ورزشی ملت شاهین شهر اصفهان اجرایی گردید.

بهسازی چمن ورزشگاه ملت شاهین شهر اصفهان

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر : پس از جلسات متعدد و پیگیری های مستمر شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، مبنی بر مشارکت شهرداری شاهین شهر در پروژه زیرسازی و آماده سازی زمین چمن مجموعه ورزشی ملت ، لایحه پیشنهادی شهرداری در این خصوص توسط اعضای شورای اسلامی شهر مصوب و پس از طی مراحل قانونی به مرحله آغاز عملیات اجرایی رسید.
شایان ذکر است این تصمیم مدیریت شهری در راستای رسیدگی و توجه به مطالبات جامعه افتخار آفرین ورزش شاهین شهر بویژه جوانان به عنوان یکی از سیاست های شهرداری و شورای اسلامی شهر در قالب توافقنامه بین شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و فرد خَیّر منعقد گردید.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه ورزش | ۱۴۰۱/۰۷/۱۲

 

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

« هفته فرهنگی شاهین شهر » با بیش از ۴۰ ویژه برنامه برگزار می‌گردد

« هفته فرهنگی شاهین شهر » با بیش از ۴۰ ویژه برنامه برگزار می‌گردد

شهردار شاهین شهر از برگزاری رویداد ویژه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شهر با عنوان «هفته فرهنگی شاهین‌شهر» در ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۱ خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید