اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

معاون رئیسی در غیاب رئیس جمهور وزیر وی شد

با ۱۷۶ رای موافق نمایندگان مردم در صحن مجلس شورای اسلامی ایران ، سید صولت مرتضوی در غیاب ریاست جمهوری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وی شد.

به گزارش شاهین شهری | SHINNA ، جلسه علنی امروز مجلس به منظور بررسی صلاحیت صولت مرتضوی جهت تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در این جلسه سید ابراهیم رئیسی | ریاست جمهوری دولت فعلی ( دولت سیزدهم ) حضور نداشت و محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری در مجلس بود.

سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی | پایگاه خبری شاهین شهری | اخبار شاهین شهر - ایران و جهان

در نهایت، بعد از صحبت‌های نمایندگان موافق و مخالف و دفاعیات وزیر پیشنهادی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۷۶ رای موافق، ۶۴ رای مخالف و ۱۳ رای ممتنع از مجموع ۲۵۸ آرای ماخوذه به صولت مرتضوی | گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتماد کردند.

شایان ذکر است که پیش از مرتضوی، حجت‌ الله عبدالملکی سکان‌دار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود و استعفا داد. سپس محمدهادی زاهدی وفا سرپرست این وزارتخانه و گزینه پیشنهادی ریاست جمهوری شد که نتوانست اعتماد نمایندگان را جلب کند.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

با تدبیر دادستان و تلاش پلیس آگاهی شهرستان :
قاتل کارمند شهرداری شاهین شهر در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر شد | + جزئیات دستگیری قاتل رسول شهریاری

🔶 به گزارش شینا | SHINNA ؛ در پی قتل مرحوم رسول شهریاری | کارمند شهرداری شاهین شهر و مدیر اسبق کانون مداحان و ریاست بسیج هنرمندان شاهین شهر به ضرب گلوله و با سلاح گرم ، با تدابیر دادستان محترم و تلاش پلیس امنیتی و آگاهی شهرستان شاهین شهر و میمه قاتل وی در کمتر از ۱۲ساعت دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت و اسلحه مورد استفاده نیز ضبط گردید. 🔶 بنا بر روایت منابع آگاه در بازجویی های انجام شده از متهم تا این لحظه مشخص شده است که اختلاف خانوادگی انگیزه قاتل برای دست زدن به این جنایت بوده است. 🔶 فرآیند قضایی این پرونده در حال طی شدن است و بازپرس ویژه قتل نیز در حال رسیدگی به پرونده می باشند و نتایج بررسی‌های قضایی در صورت انتشار توسط مقامات مسئول اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *