فرماندار خطاب به آبفای شهرستان شاهین شهر :
جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

ارسال با:

پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین‌شهر ، گزبرخوار و گرگاب، فرماندار این شهرستان در راستای تسریع عملیات تعمیر و رفع مشکل آبرسانی به مدیریت آبفای شهرستان با بهره‌گیری از تمام ظرفیت شهرستان شاهین‌شهر و استان اصفهان در این خصوص تاکید نمود.

به گزارش پایگاه خبری شاهین‌شهری | شیننا SHINNA از فرمانداری شاهین شهر، سیدمحمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین شهر ، گز برخوار و گرگاب، در راستای تسریع عملیات تعمیر خط لوله آب شرب و رفع مشکل آبرسانی با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های شهرستان شاهین شهر و استان اصفهان به مدیریت آبفای شهرستان در این خصوص تاکید نمود.

وی در این خصوص ضمن ملزم دانستن کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در جهت همکاری با مدیریت آبفای شهرستان در صورت نیاز ، به مدیریت آبفای شهرستان اظهار کرد : که از تمامی ظرفیت شهرستان و استان برای تسریع در تعمیرات و رفع خرابی خط لوله آب شرب شاهین شهر ، گزبرخوار و گرگاب استفاده شده و با استفاده از تمام ظرفیت منابع ذخیره آب شهرستان کمترین قطعی آب را برای مصرف کنندگان خانگی داشته باشیم.

کاظمی‌طبا همچنین ضمن تاکید ویژه به مدیریت آبفای شهرستان در جهت کاهش مصرف یا قطع و الویت این مهم در مصارف غیر خانگی، تصریح نمود تا از ظریف تانکرهای بخش خصوصی و دستگاههای اجرایی و نیروهای مسلح در آبرسانی محلات شهر استفاده گردد.

فرماندار شاهین شهر ضمن اهمیت همکاری رسانه ها در راستای اطلاع رسانی مناسب و هماهنگی با اداره آبفای شهرستان، ایشان را در جهت تشویق شهروندان به صرفه جویی در شرایط حاضر توصیه نمود.

وی همچنین در جهت حضور اصحاب رسانه در محل تعمیرات خط لوله (بزرگراه آزادگان )، در صورت امکان و با هماهنگی اداره آبفا توصیه نمود.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان در پایان ضمن ابراز امیدواری بابت همراهی مردم در ذخیره سازی و کاهش مصرف آب در مدت تعمیرات خط لوله (بزرگراه آزادگان) اظهار کرد انشالله با تلاش ویژه همکاران در آبفای استان اصفهان و شهرستان شاهین شهر و میمه این  مهم با کمترین مشکل برای شهروندان رفع گردد

همچنین بخوانید : اطلاعیه قطع آب شاهین شهر اصفهان ، گز برخوار و گرگاب – ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم با حضور فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه در دفتر فنی استانداری برگزارشد.