اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

فرماندار خطاب به آبفای شهرستان شاهین شهر :
جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین‌شهر ، گزبرخوار و گرگاب، فرماندار این شهرستان در راستای تسریع عملیات تعمیر و رفع مشکل آبرسانی به مدیریت آبفای شهرستان با بهره‌گیری از تمام ظرفیت شهرستان شاهین‌شهر و استان اصفهان در این خصوص تاکید نمود.

به گزارش پایگاه خبری شاهین‌شهری | شیننا SHINNA از فرمانداری شاهین شهر، سیدمحمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین شهر ، گز برخوار و گرگاب، در راستای تسریع عملیات تعمیر خط لوله آب شرب و رفع مشکل آبرسانی با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های شهرستان شاهین شهر و استان اصفهان به مدیریت آبفای شهرستان در این خصوص تاکید نمود.

وی در این خصوص ضمن ملزم دانستن کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در جهت همکاری با مدیریت آبفای شهرستان در صورت نیاز ، به مدیریت آبفای شهرستان اظهار کرد : که از تمامی ظرفیت شهرستان و استان برای تسریع در تعمیرات و رفع خرابی خط لوله آب شرب شاهین شهر ، گزبرخوار و گرگاب استفاده شده و با استفاده از تمام ظرفیت منابع ذخیره آب شهرستان کمترین قطعی آب را برای مصرف کنندگان خانگی داشته باشیم.

کاظمی‌طبا همچنین ضمن تاکید ویژه به مدیریت آبفای شهرستان در جهت کاهش مصرف یا قطع و الویت این مهم در مصارف غیر خانگی، تصریح نمود تا از ظریف تانکرهای بخش خصوصی و دستگاههای اجرایی و نیروهای مسلح در آبرسانی محلات شهر استفاده گردد.

فرماندار شاهین شهر ضمن اهمیت همکاری رسانه ها در راستای اطلاع رسانی مناسب و هماهنگی با اداره آبفای شهرستان، ایشان را در جهت تشویق شهروندان به صرفه جویی در شرایط حاضر توصیه نمود.

وی همچنین در جهت حضور اصحاب رسانه در محل تعمیرات خط لوله (بزرگراه آزادگان )، در صورت امکان و با هماهنگی اداره آبفا توصیه نمود.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان در پایان ضمن ابراز امیدواری بابت همراهی مردم در ذخیره سازی و کاهش مصرف آب در مدت تعمیرات خط لوله (بزرگراه آزادگان) اظهار کرد انشالله با تلاش ویژه همکاران در آبفای استان اصفهان و شهرستان شاهین شهر و میمه این  مهم با کمترین مشکل برای شهروندان رفع گردد

همچنین بخوانید : اطلاعیه قطع آب شاهین شهر اصفهان ، گز برخوار و گرگاب – ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

نمایش نارنجی برگزیده سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی با استقابل بی نظیر مخاطبان در فرهنگسرای ادب و هنر شاهین شهر بر صحنه رفت

نارنجی در شاهین شهر به صحنه رفت

◼ نمایش صحنه‌ای «نارنجی» اثر برگزیده سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی و درباره دختربچه‌ای است که در خانه ای جادویی زندگی می‌کند و پدرش پاکبان حرم امام رضا (ع) است وی در مواجه با یک رویداد جادویی آرزو می‌کند جای پدرش باشد و ... ◼ این نمایش به طور ویژه برای کودکان و نوجوانان و درواقع برای گروه سنی ۵ تا ۱۰ سال تولیدشده و به مناسبت دهه کرامت، از ۲۳ تا 26 اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس شاهین شهر روی صحنه رفته است. ◼ «سید سوران حسینی» از هنرمندان تئاتر مریوان، نویسندگی و کارگردانی این نمایش را به عهده دارد و «فرامرز غلامیان»، «علی فریدنی»، «ساغر تیزرو»، «رها پورنیایی» و «علی سنامیری» نیز در آن ایفای نقش کرده‌اند؛ ضمن اینکه «رها پورنیایی» نیز بازیگر نوجوان نمایش «نارنجی» است.