افت فشار ناشی از تعمیرات خط اصلی آبرسانی کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرستان شاهین شهر را متاثر کرد

فرماندار شهرستان شاهین شهر از افت فشار آب در کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرهای شاهین شهر، گز و برخوار و گرگاب در مدت عملیات تعمیر خط لوله آبرسانی شاهین شهر تا عصر روز دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ و رفع مشکل کاهش فشار آب تا ساعاتی دیگر خبر داد.

عصر امروز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ سید محمد رضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری اظهار کرد: با توجه به‌ اجرای عملیات تعمیر خطوط آب رسانی  شاهین شهر، گز برخوار  وگرگاب ، خوشبختانه تاکنون (عصر دوشنبه  ۲۳ آبان ۱۴۰۱) بر اساس گزارش ها و بررسی‌های صورت گرفته کمتر از ۱۰ درصد شهرهای شاهین شهر،گز برخوار و گرگاب با قطعی یا کاهش فشار آب مواجه بوده اند و ان شالله تا ساعات آینده مشکل کاهش فشار آب برطرف خواهد شد.

همچنین بخوانید : جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

همچنین بخوانید : قطعی آب نداشته باشید، افت فشار را جایگزین کنید

همچنین بخوانید : اطلاعیه قطع آب شاهین شهر اصفهان ، گز برخوار و گرگاب ، ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱

همچنین بخوانید : اصلاح شبکه خط آبرسانی مورچه خورت

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جهت تسریع در تعمیر خط لوله آب شهرستان شاهین شهر از حداکثر ظرفیت استان اصفهان، استفاده شود

پیرو اطلاعیه قطع آب شهرهای شاهین‌شهر ، گزبرخوار و گرگاب، فرماندار این شهرستان در راستای تسریع عملیات تعمیر و رفع مشکل آبرسانی به مدیریت آبفای شهرستان با بهره‌گیری از تمام ظرفیت شهرستان شاهین‌شهر و استان اصفهان در این خصوص تاکید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید