نشست هم اندیشی مدیران شهری با فعالان حوزه سرمایه گذاری در شاهین شهر برگزار شد

در دومین روز هفته فرهنگی شاهین شهر ، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران بادر نشستی صمیمانه، سرمایه گذاری و توسعه شهری شاهین شهر را مورد بررسی قراردادند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از شهرداری شاهین شهر شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱ مصادف با دومین روز هفته فرهنگی شاهین شهر ، نشست هم اندیشی مدیران شهری شاهین شهر با فعالان حوزه سرمایه گذاری در محل شهرداری شاهین شهر برگزار شد.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در نشست مشترک فعالان حوزه سرمایه گذاری با مدیران شهری شاهین شهر که با حضور سرمایه گزاران شهر برگزار گردید با بیان اینکه ظرفیتهای اجتماعی بالاترین قدرت‌های شهر هستند گفت: در این راستا مدیریت شهری باید بتواند قدرتهای تأثیر گزار شهر را شناسایی و زمینه هماهنگی و هم افزایی این قدرتهای تأثیر گزار را برای تعالی شهر فراهم نماید.

نشست فعالان اقتصادی و حوزه سرمایه گزاری با مدیران شهری شاهین شهر به مناسبت هفته فرهنگی شاهین شهر

وی در ادامه افزود: در نظام مدیریت شهری دنیا طرحهای توسعه شهری از قالب طرحهای جامع، تفصیلی، راهبردی و ساختاری خارج و یک نظام طراحی برنامه توسعه شهری جایگزین آن شده است.

ابریشمی راد اظهار داشت: طراحی یا برنامه ریزی شهر بر اساس منافع مشترک ذی نفعان شهر است که برنامه های توسعه شهری باید مبتنی برتضمین منافع مشترک همه آنان باشد.

شهردار شاهین شهر به دومین روز هفته فرهنگی شاهین شهر به نام روز اقتصاد و خلاقیت اشاره نمود و افزود: ما به مناسبت این روز از شما سرمایه گزاران و دلسوزان شهر درخواست داریم برای اینکه حال شهرخوب تر از گذشته باشد شهرداری را یاری نمایند.

وی به واحد سرمایه گزاری و مشارکت های شهرداری اشاره نمود و گفت: سه وظیفه هدایت گری، تسهیل گری و حمایت بر عهده ماست که سرمایه گزاران می‌توانند یاری‌گر بسیار خوبی برای ما در این زمینه باشند.

در این نشست سرمایه گزاران نظرات و پیشنهادات خود را ارائه و ابریشمی راد نیز از حمایت ها و مساعدتهای همه مسؤولان ساعی و دلسوز شهر تشکر نمود.

 

همچنین بخوانید:

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

گردهمایی رنگین کمانی اقوام ایرانی به سبک غذای محلی در شاهین شهر اصفهان

اقوام ایرانی در سومین روز هفته فرهنگی شاهین‌شهر اصفهان، با رنگین کمانی از تنوع غذاهای محلی، در جشنواره‌ای باشکوه به رقابت بایکدیگر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید