زنگ هفته فرهنگی شاهین شهر نواخته شد | اتوبوس شهروندی به حرکت درآمد

زنگ هفته فرهنگی شاهین شهر با حضور امام جمعه ، شهردار، برخی اعضا شورای شهر و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نواخته شد. | اتوبوس شهروندی شاهین شهر به حرکت درآمد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری صبح روز شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱ زنگ نمادین آغاز هفته فرهنگی شاهین شهر با حضور حجت الاسلام قاسم هاشمی | امام جمعه شاهین شهر، سعید ابریشمی راد | شهردار، برخی اعضا شورای شهر و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر ، اکبر پور | ریاست آموزش و پرورش شهرستان شاهین شهر و میمه، علی صالحی | رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در یکی از مدارس این شهر نواخته شد.

همچنین اتوبوس شهروندی شاهین شهر و کتابخانه سیار با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و ارائه آموزش های فرهنگ شهروندی و تزریق شادی و نشاط به مدارس شاهین شهر همراه با اجرای نمایش های شاد عروسکی نیز رونمایی و افتتاح شد.

مسؤولان در این برنامه هدف از برگزاری هفته گرامیداشت شاهین شهر را ارتقای هویت شهری و فرهنگ شهروندی شاهین شهر و اعتلای جایگاه شهر شاهین شهر در سه سطح منطقه‌ای، استانی و ملی را اعلام نمودند.

 

همچنین بخوانید:

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

گردهمایی رنگین کمانی اقوام ایرانی به سبک غذای محلی در شاهین شهر اصفهان

اقوام ایرانی در سومین روز هفته فرهنگی شاهین‌شهر اصفهان، با رنگین کمانی از تنوع غذاهای محلی، در جشنواره‌ای باشکوه به رقابت بایکدیگر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید