تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

زنگ هفته فرهنگی شاهین شهر نواخته شد | اتوبوس شهروندی به حرکت درآمد

زنگ هفته فرهنگی شاهین شهر با حضور امام جمعه ، شهردار، برخی اعضا شورای شهر و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نواخته شد. | اتوبوس شهروندی شاهین شهر به حرکت درآمد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری صبح روز شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱ زنگ نمادین آغاز هفته فرهنگی شاهین شهر با حضور حجت الاسلام قاسم هاشمی | امام جمعه شاهین شهر، سعید ابریشمی راد | شهردار، برخی اعضا شورای شهر و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر ، اکبر پور | ریاست آموزش و پرورش شهرستان شاهین شهر و میمه، علی صالحی | رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در یکی از مدارس این شهر نواخته شد.

همچنین اتوبوس شهروندی شاهین شهر و کتابخانه سیار با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و ارائه آموزش های فرهنگ شهروندی و تزریق شادی و نشاط به مدارس شاهین شهر همراه با اجرای نمایش های شاد عروسکی نیز رونمایی و افتتاح شد.

مسؤولان در این برنامه هدف از برگزاری هفته گرامیداشت شاهین شهر را ارتقای هویت شهری و فرهنگ شهروندی شاهین شهر و اعتلای جایگاه شهر شاهین شهر در سه سطح منطقه‌ای، استانی و ملی را اعلام نمودند.

 

همچنین بخوانید:

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

شهر دانش و خلاقیت در حوزه کتاب و کتابخوانی کم برخوردار است

فرماندار شاهین شهر در نشست فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار و هفته فرهنگی شاهین شهر اعلام کرد: شهر دانش و خلاقیت برخلاف وجه تسمیه خود و با وجود ظرفیتهای لازم از شهرهای کم برخوردار در حوزه کتاب و کتابخوانی‌ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *