در حضور معاون وزیر کشور به بهره‌برداری رسید
۶۶ هزار متر مربع افزایش فضای‌سبز شاهین‌شهر اصفهان

ارسال با:

فاز دوم پارک (بوستان) حافظ شمالی با ۶۶۰۰۰ مترمربع فضای‌سبز با حضور معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور و مسئولان شهرستان افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری شاهین‌شهری در آبان ماه ۱۴۰۱ با حضور دکتر جمالی‌نژاد | معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور، کاظمی‌طبا |فرماندار شهرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شهر، حاجی دلیگانی | نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، ابریشمی‌راد | شهردار، صالحی ریاست شورای اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه، نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و برخی دیگر مسئولان ادارات شهر، به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی فاز ۲ بوستان حافظ شمالی با هدف رفاه شهروندان و توسعه فضای سبز شاهین شهر در سال ۱۳۹۸ با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال ، آغاز گردیده بود و امروز ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۱ در خاتمه هفته فرهنگی شاهین شهر در حضور مسئولان یاد شده افتتاح گردیده و به بهره‌برداری رسید

 ۶۶ هزار متر مربع فضای سبز ، ۹۵۰۰ متر جدول‌گذاری ، ۱۵۰ عدد پایه روشنایی و ۳۵۰۰۰ متر‌مربع بلوک فرش، از جمله مشخصات این پروژه است.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

پلاک کوبی درختان - پلاک هوشمند درختان

درختان شاهین شهر مجهز به پلاک هوشمند خواهند شد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری از آغاز طرح پلاک کوبی و شناسنامه دارکردن درختان شهر با هدف دستیابی به بانک اطلاعات جامع از درختان و حفظ و گسترش فضای سبز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *