ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

سرهنگ ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان شد

ارسال با:
در آیینی ویژه سرهنگ ثابت راسخ به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه معرفی و از زحمات ۳۰ ماهه فرمانده قبلی | سرهنگ علی صادقی تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری، آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور فرمانده انتظامی استان اصفهان، سرپرست فرمانداری شهرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی روز شنبه سوم دیماه در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

سرهنگ ثابت راسخ به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه منصوب گردید

حمید رضا نجفی سرپرست فرمانداری شهرستان درآیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی طی سخنانی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از نیروی انتظامی به عنوان مقتدر مظلوم نامبرد که همیشه به عنوان حامی مردم، در خدمت مردم و در کنار مردم است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند. وی افزود: البته این حضور و حمایت برای دشمنان و بدخواهان کشور مطلوب نیست  وهمواره سعی در زیر سوال بردن اقدامات تلاشگران و زحمتکشان حافظ امنیت دارند.

رئیس شورای تامین شهرستان در ادامه با بیان اینکه حفظ و تامین امنیت مسئولیت سنگینی است و به همین دلیل به متولیانی نیاز دارد که نسبت به آن از حساسیت لازم برخوردار باشند افزود:بحمدالله این مهم در  بین همه مسولان و از جمله نیروی انتظامی شهرستان متبلور و آشکار است که بر گرفته از رویکرد انقلاب اسلامی و بر اساس عمل به منویات رهبر معظم انقلاب است.

حمید رضا نجفی سرپرست فرمانداری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی به انتظارات جامعه از حافظان امنیت اشاره و ادامه داد:هوشمندی و پیشگیری در حوزه های سرقت، مبارزه با مواد مخدر و ارتقا پلیس های تخصصی در شهرستان از خواسته های بحق مردم از نیروی انتظامی که لازم است بدان جامعه عمل پوشانده شود.

شایان ذکر است در پایان این آیین، ضمن تجلیل از فعالیتهای ۳۰ ماهه سرهنگ صادقی ، طی حکمی از سوی فرمانده انتظامی استان اصفهان سرهنگ ثابت راسخ به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه معرفی گردید.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

فرماندار شاهین شهر از تشکیل ۲۰ كمیته تخصصی و ۵ ستاد شهری برای برگزاری ۵۷۰ عنوان برنامه بزرگداشت دهه فجر در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد

بیش از ۵۷۰ عنوان برنامه برای بزرگداشت دهه فجر شهرستان شاهین شهر و میمه |۱۴۰۱

فرماندار شاهین شهر از تشکیل ۲۰ كمیته تخصصی و ۵ ستاد شهری برای برگزاری ۵۷۰ عنوان برنامه بزرگداشت دهه فجر در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *