اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

باند سارقان موتورسیکلت و قطعات خودرو و اماکن خصوصی با ۵۱ فقره سرقت در شاهین شهر اصفهان منهدم شد

 فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از انهدام باند چهار نفره سارقان موتورسیکلت و قطعات خودرو با ۵۱ فقره سرقت در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود و اقدامات هوشمندانه پلیسی موفق شدند، ۴ نفر اعضای یک باند حرفه‌ای سرقت که در محلات مختلف شاهین شهر و شهرهای گز و گرگاب اقدام به سرقت موتورسیکلت و قطعات خودرو می نمودند را شناسایی کنند‌.
وی افزود این سارقان منزلی مسکونی را در یکی از محلات شهر گرگاب پاتوق خود قرار داده و موتورسیکلت های مسروقه را در محل اوراق و قطعات آنها را به فروش می رساند، که طی یک عملیات ضربتی هر چهار متهم دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به کشف قطعات اوراق شده بیش از ۷ دستگاه موتورسیکلت مسروقه به همراه اموال مسروقه دیگر در بازرسی از پاتوق سارقان بیان داشت متهمان که چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند ، پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات تکمیلی، به ۵۱ فقره سرقت موتور سیکلت، قطعات خودرو و اماکن خصوصی در سطح شهرستان اعتراف کردند.
سرهنگ ثابت راسخ خاطرنشان کرد: با شناسایی مالباختگان اموال مسروقه به آنها تحویل و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
وی از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده افراد مشکوک اطراف خودروها و موتورسیکلت‌ها ی پارک شده در فرعی ها و مناطق مسکونی سریعاً از طریق تماس با شماره ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

جمع اوری سگ بلاصاحب در شاهین شهر

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر :
جمع آوری و عقیم سازی بیش از ۴۰۰ قلاده سگ بلاصاحب و مقابله با پدیده سگ گردانی در شاهین شهر

◼ معاون حوزه اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر، از جمع آوری ، عقیم سازی و ساماندهی بیش از چهارصد قلاده سگ در پناهگاه چرم شهر، خبر داد. ◼ جباری ادامه داد: همشهریان می توانند از طریق تماس با سامانه ۱۳۷ شهرداری نسبت به اطلاع رسانی در مورد تجمع سگ های ولگرد به شهرداری اقدام کنند. ◼ همچنین با دستور مقامات ذی صلاح واحد امور شهر معاونت حوزه اجرایی و خدمات شهری با همکاری نهادهای نظامی و انتظامی اقدام به مقابله با پدیده اجتماعی سگ گردانی در شهر به منظور حفظ زیبایی آرامش و تأمین سلامت روانی و جسمی شهروندان کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *