ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

دستگیری سه قاچاقچی با ۷۷ کیلو تریاک در شهرستان شاهین شهر اصفهان

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سه سوداگر مرگ و قاچاق ۷۷ کیلوگرم مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از توقیف ۲ دستگاه خودرو سواری، دستگیری سه نفر قاچاقچی و کشف ۷۷ کیلوگرم تریاک در آزادراه آزادگان شاهین شهر خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اعلام این خبر تشریح نمود که مأموران انتظامی شهرستان در راستای طرح مبارزه با قاچاق مواد افیونی با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، حین کنترل خودروهای عبوری در آزاد راه آزادگان شاهین شهر در عملیاتی ضربتی ‌، سه نفر قاچاقچی مواد مخدر را که با دو دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد افیونی به پایتخت بودند دستگیر کردند.

عالی ترین مقام انتظامی شهرستان افزود در بازرسی از خودرو های توقیف شده از قاچاقچیان مقدار ۷۷ کیلوگرم تریاک که به طرزی ماهرانه در خودروها جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی با تاکید بر عزم جدی پلیس در مقابله با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد افیونی از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

جالب است! ببینید:

کشف ۹۸۰ کیلوگرم تریاک در شاهین شهر

دستگیری قاچاقچیان اسلحه در عملیات مشترک پلیس شاهین شهر و نجف آباد

دستگیری سارق سابقه دار در حین ارتکاب به زورگیری

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

نگهبان سارق شاهین شهر دستگیر شد | + جزئیات بازداشت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *