تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

سارق شاهین شهری دوچرخه ها را در شهرستان مجاور به فروش می رساند

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه و موتورسیکلت از محله خانه کارگر و سایر محلات شاهین شهر با ۱۵ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در شاهین شهر به ویژه در محله خانه کارگر ، بررسی موضوع برای دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام مجموعه اقدامات هوشمندانه پلیسی و جمع آوری سرنخ های موجود در صحنه های سرقت توانستند عاملین سرقت ها را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه و موتورسیکلت از محله خانه کارگر و سایر محلات شاهین شهر با ۱۵ فقره سرقت خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر بیان داشت:در بررسی صورت گرفته مشخص شد این سارق موتورسیکلت و دوچرخه های مسروقه را در یکی از شهرستان‌های مجاور میفروخته است.

سرهنگ ثابت راسخ خاطرنشان کرد: متهم که در مواجهه با ادله و مدارک پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت در تحقیقات به عمل آمده تا کنون به ۱۵ فقره سرقت دوچرخه و موتورسیکلت در محله خانه کارگر و دیگر محلات شاهین شهر اعتراف کرده است.

این مقام انتظامی در پایان تاکید کرد:پلیس همواره با قاطعیت در مقابل سارقان و کسانی که به خاطر منافع خود اقدام به تعرض به اموال شهروندان می کنند و باعث ایجاد ناامنی در جامعه می‌شوند ایستاده است و از شهروندان تقاضا داریم توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی گرفته و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعاً با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.

جالب است ! ببینید:

دستگیری سارق حرفه‌ای دوچرخه در شاهین شهر ، ۵ مال خر را به چنگ قانون انداخت

تجمع شاهین شهری ها با دوچرخه هایشان در روز هوای پاک

دستگیری سارق ۲۷ منزل شاهین شهر

باند سارقان موتورسیکلت و قطعات خودرو و اماکن خصوصی با ۵۱ فقره سرقت در شاهین شهر اصفهان منهدم شد

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری دو نفر در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:
دستگیری یک خانم و آقا در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو نفر در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی در روزهای گذشته خبر داد. در پی انتشار ۲ گزارش تصویری از شهر #شاهین شهر در صفحه اینستاگرامی شبکه تلویزیونی "اینترنشنال" یک خانم به اتهام #تشویش_اذهان_عمومی و دعوت به حضور مردم در #اغتشاشات #دستگیر شد. همچنین یک آقا که اقدام به انتشار تصاویر و مطالبی در کانال خود در بستر فضای مجازی خود به منظور تشویش اذهان عمومی و #توهین به #مقامات_کشوری نموده بود، در #فلاورجان دستگیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *