رصد قیمت ها در ما‌ه های پایانی سال ۱۴۰۱ در دستور کار ویژه کارگروه تنظیم بازار شهرستان شاهین شهر و میمه قرار گرفت

ارسال با:

جلسه کارگروه اقدام مشترک و تنظیم بازار شهرستان شاهین شهر و میمه با تاکید بر پایش و کنترل ویژه بازار در ماه های انتهایی سال ۱۴۰۱ و نوروز ۱۴۰۲ در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرمانداری شاهین شهر، جلسه کارگروه اقدام مشترک و تنظیم بازار شهرستان شاهین شهر و میمه، به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضا با تاکید بر پایش و کنترل ویژه بازار در ماه های انتهایی سال ۱۴۰۱ و نوروز ۱۴۰۲ در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

محسن باقری | معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه در این جلسه گفت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نوسانات قیمت بازار لازم است در تهیه و توزیع کالاهای اساسی مردم دقت بیشتری صورت پذیرد.

وی برنامه ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم در راستای برقراری شرایط مناسب و آرامش در بازار عرضه و تقاضا به ویژه در حوزه کالا و اقلام اساسی را از جمله وظایف کارگروه تنظیم بازار شهرستان بیان نمود و افزود: با توجه به قرار گرفتن در ماههای پایانی سال و همچنین تقارن نوروز سال ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان پیشگیری از بروز تخلفات احتمالی در بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است که  این امر با نظارت بر شبکه توزیع ، کنترل قیمت ها و برخورد با متخلفین بر اساس قانون محقق خواهد شد.

در ادامه این جلسه هریک از اعضا به بیان گزارش اقدامات صورت گرفته پرداختند، همچنین راهکارهای بهبود وضعیت بازرسی و نظارت برکالا و خدمات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص نحوه فعالیت کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان تصمیم گیری شد.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار استان اصفهان بصورت وبینار برگزار گردید.

جالب است ! ببینید:

بکارگیری بازرسین افتخاری در شهرستان به منظور تنظیم بازار کالا و خدمات

طرح واگذاری زمین به اصفهانی های با ۳ فرزند و بیشتر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *