اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

رصد قیمت ها در ما‌ه های پایانی سال ۱۴۰۱ در دستور کار ویژه کارگروه تنظیم بازار شهرستان شاهین شهر و میمه قرار گرفت

جلسه کارگروه اقدام مشترک و تنظیم بازار شهرستان شاهین شهر و میمه با تاکید بر پایش و کنترل ویژه بازار در ماه های انتهایی سال ۱۴۰۱ و نوروز ۱۴۰۲ در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرمانداری شاهین شهر، جلسه کارگروه اقدام مشترک و تنظیم بازار شهرستان شاهین شهر و میمه، به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضا با تاکید بر پایش و کنترل ویژه بازار در ماه های انتهایی سال ۱۴۰۱ و نوروز ۱۴۰۲ در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

محسن باقری | معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه در این جلسه گفت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نوسانات قیمت بازار لازم است در تهیه و توزیع کالاهای اساسی مردم دقت بیشتری صورت پذیرد.

وی برنامه ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم در راستای برقراری شرایط مناسب و آرامش در بازار عرضه و تقاضا به ویژه در حوزه کالا و اقلام اساسی را از جمله وظایف کارگروه تنظیم بازار شهرستان بیان نمود و افزود: با توجه به قرار گرفتن در ماههای پایانی سال و همچنین تقارن نوروز سال ۱۴۰۲ با ماه مبارک رمضان پیشگیری از بروز تخلفات احتمالی در بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است که  این امر با نظارت بر شبکه توزیع ، کنترل قیمت ها و برخورد با متخلفین بر اساس قانون محقق خواهد شد.

در ادامه این جلسه هریک از اعضا به بیان گزارش اقدامات صورت گرفته پرداختند، همچنین راهکارهای بهبود وضعیت بازرسی و نظارت برکالا و خدمات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص نحوه فعالیت کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان تصمیم گیری شد.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار استان اصفهان بصورت وبینار برگزار گردید.

جالب است ! ببینید:

بکارگیری بازرسین افتخاری در شهرستان به منظور تنظیم بازار کالا و خدمات

طرح واگذاری زمین به اصفهانی های با ۳ فرزند و بیشتر

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

آگهی استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر | نیروی کمک پرستار و خدماتی

🔶 بیمارستان گلدیس شاهین شهر در نظر دارد تعداد 2 نفر نیروی خدماتی مرد و تعداد 2 نفر نیروی کمک پرستاری مرد را از طریق آزمون و مصاحبه بصورت نیروی شرکتی جذب کند، علاقه مندان جهت استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر متن آگهی و فایل های ضمیمه را وب سایت شاهین شهری به نشانی shahinshahri.ir ؛ مطالعه فرمایند. 🔶 ثبت نام بصورت الکترونیکی بوده و مهلت آن از روز شنبه 21 لغایت روز جمعه 27 بهمن ماه 1402 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *