تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

بازگشت فعالیت ادارات و مراکز آموزشی استان اصفهان به روال عادی از چهارم بهمن ماه ۱۴۰۱

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از فردا چهارم بهمن ماه، فعالیت کلیه ادارات، بانک ها و مراکز آموزشی استان اعم از مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ها به روال گذشته از سرگرفته خواهد شد.

حضوری شدن مدارس و دانشگاه ها

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از استانداری اصفهان ، منصور شیشه فروش با اعلام این خبر، گفت: باتوجه به تاثیر گذاری عوامل جوی و کاهش شرایط مه آلودگی و همچنین اقدامات و مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای استان در اعمال محدودیت ها و کنترل منابع آلاینده از جمله اجرای طرح زوج و فرد، اعمال محدودیت برای مدارس و دانشگاه ها، کاهش مصرف مازوت و … شاهد تسریع در کاهش روند غلظت آلاینده های جوی هستیم.

وی ضمن تشکر از همراهی مردم و همه دستگاه ها در انجام مصوبات کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوا، ادامه داد: همه مراکز آموزشی، مدارس و دانشگاه ها از چهارم بهمن ماه به روال عادی باز خواهند گشت‌ و مصوبات قبلی در خصوص اعمال محدودیت در بخش های ترافیکی، منابع ثابت و سیار به قوت خود باقی است.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

نیروگاه شهید منتظری اصفهان

در راستای کاهش مازوت سوزی ۴ واحد از ۸ واحد تولید برق نیروگاه شهید منتظری اصفهان غیر فعال شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اعلام توقف استفاده ازمازوت در دو واحد دیگر از نیروگاه شهید منتظری و کاهش معادل ۲و نیم میلیون لیتر مصرف مازوت در این نیروگاه، از پیگیری قضایی درصورت عدم تمکین به مصوبه شورای تامین استان خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *