تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

فراخوان هشتمین جایزه فیروزه منتشر شد

هشتمین فراخوان جایزه فیروزه با هدف ترویج، تولید و مصرف کالاها و محصولات فرهنگی ایرانی اسلامی با نگاه ویژه به محصولات فرهنگی اقوام ایرانی و تشویق تولیدکنندگان به تولید کالاهای فرهنگی با اولویت‌ها و نیازهای کشور منتشر شد.

هشتمین فراخوان جایزه فیروزه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری جایزه فیروزه با هدف ترویج، تولید و مصرف کالاها و محصولات فرهنگی ایرانی اسلامی با نگاه ویژه به محصولات فرهنگی اقوام ایرانی و تشویق تولیدکنندگان به تولید کالاهای فرهنگی با اولویت‌ها و نیازهای کشور در ۳۲ استان کشور برگزار خواهد شد.

تولیدکنندگان، کارآفرینان و هنرمندان تا پانزدهم اسفندماه ۱۴۰۱ فرصت دارند، آثار خود را به صورت گروهی یا انفرادی در بخش‌های هدایای فرهنگی، نوشت‌افزار، اسباب‌بازی و عروسک را به داوری بگذارند.

جشنواره جایزه فیروزه شامل بخش‌های: 🟠 ایده‌های نوآورانه 🟠 کسب و کارهای نوپا و 🟠 کسب و کارهای تجاری شده و با موضوعات: 🔵 هدایای فرهنگی 🔵 نوشت افزار 🔵 اسباب بازی 🔵 عروسک برگزار خواهد شد

✏️ثبت نام مجازی در: platzaar.ir

هشتمین فراخوان جایزه فیروزه

 

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

بهره برداری از فاز اول طرح نجما در شهرستان شاهین شهر و میمه

فاز اول طرح نجما در شهرستان شاهین شهر و میمه به بهره برداری رسید

فاز اول طرح نجما شهرستان (نهضت جهادی توسعه فیبر نوری شرکت مخابرات ایران) با حضور فرماندار ، نماینده مجلس و برخی مسئولین شهرستان شاهین شهر و میمه به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شین نا ، در آیینی با حضور کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، قربانی | مدیرعامل مخابرات استان اصفهان ، حاجی دلیگانی | نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولین شهرستان، ۱۶ پروژه مخابراتی شامل : ۱۰ پروژه فیبر نوری خانگی و  ۶ طرح توسعه شبکه تلفن همراه با اعتبار ۸۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *