فراخوان هشتمین جایزه فیروزه منتشر شد

ارسال با:

هشتمین فراخوان جایزه فیروزه با هدف ترویج، تولید و مصرف کالاها و محصولات فرهنگی ایرانی اسلامی با نگاه ویژه به محصولات فرهنگی اقوام ایرانی و تشویق تولیدکنندگان به تولید کالاهای فرهنگی با اولویت‌ها و نیازهای کشور منتشر شد.

هشتمین فراخوان جایزه فیروزه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری جایزه فیروزه با هدف ترویج، تولید و مصرف کالاها و محصولات فرهنگی ایرانی اسلامی با نگاه ویژه به محصولات فرهنگی اقوام ایرانی و تشویق تولیدکنندگان به تولید کالاهای فرهنگی با اولویت‌ها و نیازهای کشور در ۳۲ استان کشور برگزار خواهد شد.

تولیدکنندگان، کارآفرینان و هنرمندان تا پانزدهم اسفندماه ۱۴۰۱ فرصت دارند، آثار خود را به صورت گروهی یا انفرادی در بخش‌های هدایای فرهنگی، نوشت‌افزار، اسباب‌بازی و عروسک را به داوری بگذارند.

جشنواره جایزه فیروزه شامل بخش‌های: 🟠 ایده‌های نوآورانه 🟠 کسب و کارهای نوپا و 🟠 کسب و کارهای تجاری شده و با موضوعات: 🔵 هدایای فرهنگی 🔵 نوشت افزار 🔵 اسباب بازی 🔵 عروسک برگزار خواهد شد

✏️ثبت نام مجازی در: platzaar.ir

هشتمین فراخوان جایزه فیروزه

 

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم تشکیل شد

جلسه ایمن سازی آزاد راه معلم با حضور فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه در دفتر فنی استانداری برگزارشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *