اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

عامل خاموشی معابر شاهین شهر دستگیر شد

دستگیری سارق کابل‌های برق و عامل خاموشی معابر گلدیس شاهین شهر | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارقی که اقدام به سرقت کابل های برق چراغ های روشنایی، در معابر سطح شاهین شهر می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در تشریح این خبر اظهار داشت در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق معابر در سطح شاهین‌شهر خصوصاً در قسمت‌هایی از محله گلدیس که باعث خاموشی معابر و نارضایتی شهروندان شده بود دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه ماموران کلانتری ۱۵ گلدیس با اشراف اطلاعاتی و جمع آوری سرنخ‌های موجود عامل این سرقت‌ها را شناسایی و او را در یکی از خیابان های محله مذکور دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه سارق مقادیر قابل توجهی سیم و کابل برق مسروقه کشف شد.

عامل خاموشی معابر شاهین شهر دستگیر شد

سرهنگ ثابت راسخ افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری به چهار فقره سرقت کابل برق از جمله سرقت کابلهای برق روشنایی ورودی گلدیس از سمت آزادراه، بلوار پرستار و فاز یک گلدیس اقرار کرد.

وی با بیان اینکه سرقت کابل های برق و مخابرات خسارات فراوانی را به زیرساخت‌ها و اموال عمومی وارد میکند از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

جالب است! ببینید:

عامل خاموشی پارک های شاهین شهر دستگیر شد

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با 2 میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با ۲ میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، «سرهنگ بهزاد ثابت راسخ» فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارق اموال ساختمان های نیمه ساز را با 9 فقره سرقت و کشف بیش از دو میلیارد ریال اموال سرقتی در مخفیگاهش خبر داد ◼ سرهنگ راسخ ادامه داد : بیش از ۲ میلیارد ریال اموال سرقتی ، شامل انواع دریل هیلتی ، سنگ فرز ، فارسی بر و ابزار کابینت سازی، کابل برق و ... در بازرسی از مخفیگاه سارق کشف و ضبط گردیده است و از مالباخاتگان خواست برای کشف اموال سرقتی خود به پلیس آگاهی شهرستان واقع در ابتدای خیابان سعدی جنوبی شاهین شهر مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)