۴۰۰ ورزشکار برای حضور در قهرمانی کشتی کشور در شاهین شهر به مصاف هم رفتند.

ارسال با:

مسابقات کشتی انتخابی استان اصفهان جهت اعزام به قهرمانی کشور در شاهین شهر با حضور ۴۰۰ ورزشکار در قالب ۲۲ تیم به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر و گرامیداشت شهدای شهرستان شاهین شهر و میمه، مسابقات کشتی انتخابی استان اصفهان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور با حضور سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه ، روسای هیات کشتی استان و شهرستان در مجموعه ورزشی تختی شاهین شهر برگزار شد.

شایان ذکر است این مسابقات در ۶ و ۷ بهمن ماه با حضور ۴۰۰ ورزشکار در قالب ۲۲ تیم از سراسر استان در رده سنی نوجوانان جهت انتخاب و اعزام به مسابقات قهرمانی کشور و به میزبانی شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار گردید.

مسابقات کشتی انتخابی استان اصفهان جهت اعزام به قهرمانی کشور در شاهین شهر با حضور 400 ورزشکار در قالب 22 تیم به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر برگزار شد. جالب است! ببینید:

تیم بانوان مچ انداز شاهین شهر موفق به کسب مقام دوم مسابقات استانی شد

سوالی که پرسیدنش از کشتی گیران ایران ممنوع شد!؟

اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی جوان در شاهین شهر

مسابقات پرورش اندام چند جانبه قهرمانی استان اصفهان با نام “جام شاهین ۲ گرامیداشت دهه فجر”

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *