۲۳ درصد کاهش سرقت در شهرستان شاهین شهر و میمه با اجرای طرح های ذوالفقار پلیس

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کاهش ۲۳ درصدی سرقت و افزایش ۳۳ درصدی دستگیری سارقان با اجرای طرح های ذوالفقار در یک ماه گذشته خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری با اشاره به اجرای مرحله چهارم طرح عملیاتی ذوالفقار در شاهین شهر از سیر نزولی وقوع جرائم و به ویژه کاهش چشمگیر سرقت های شهرستان در نتیجه اجرای مرتب این طرح عملیاتی و محله محور خبرداد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اعلام این خبر بیان داشت: طرح عملیاتی ذوالفقار ۴ با محوریت پاکسازی پارک ها و تفرجگاه ها، در جاده سلامت و پارک های بانک استان، حافظ شمالی، ردانی پور و همچنین مناطقی از محلات طالقانی، شیخ بهائی شاهین به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شاهین شهر بیان داشت: فروپاشی دو پاتوق توزیع و مصرف مواد مخدر، دستگیری شش نفر مواد فروش و سه نفر سارق معابر، جمع آوری ۷ معتاد متجاهر و انتقال آنها به مراکز ترک اعتیاد و همچنین توقیف ۶ دستگاه خودروی هنجارشکن که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کردند از نتایج این طرح بود.

سرهنگ ثابت راسخ تصریح کرد: اجرای طرح‌های عملیاتی ذوالفقار در سطح شاهین شهر نتایج خوبی به همراه داشته است به طوری که با اجرای چهار مرحله از طرح مذکور در دی ماه سال جاری میزان وقوع انواع سرقت در سطح شاهین شهر نسبت به آذر ماه ۲۳ درصد کاهش یافته است.

وی خاطر نشان کرد در یک ماه گذشته میزان دستگیری سارقان نسبت به آذرماه ۳۳ درصد و میزان کشف پرونده های سرقت نیز ۵ درصد افزایش یافته است که این نشان دهنده اثربخش بودن طرح ذوالفقار در ارتقای امنیت شاهین شهر است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کاهش 23 درصدی سرقت و افزایش 33 درصدی دستگیری سارقان با اجرای طرح های ذوالفقار در یک ماه گذشته خبر داد.

جالب است! ببینید:

طرح ضربتی ذوالفقار در مسکن مهر و ردانی پور شاهین شهر اصفهان اجرا شد

سرهنگ ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان شد

 

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

نگهبان سارق شاهین شهر دستگیر شد | + جزئیات بازداشت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *