اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

سارق مامور نمای شاهین شهر در اصفهان دستگیر شد

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری فردی که در پوشش مامور اقدام به سرقت در شاهین شهر کرده بود، خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر میمه، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، سارقی که تحت پوشش مأمور اقدام به سرقت زیورآلات یکی از شهروندان نموده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سارق مامور نما شاهین شهر در دام پلیس افتاد

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت : مدتی قبل فردی سارق با معرفی دروغین خود به عنوان مأمور پلیس، وارد منزل یک شهروند شده بود و با ادعای داشتن دستور جلب وی ، دست‌های صاحب خانه را بسته و پس از سرقت زیورآلات موجود در منزل متواری شده بود.

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر افزود: بلافاصله با دریافت این خبر تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مامور شناسایی و دستگیری سارق شدند.

و در نهایت پس از چند هفته تلاش شبانه‌روزی موفق شدند متهم را شناسایی و با مشخص شدن مخفیگاه وی در یکی از محلات شهر اصفهان، او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

سرهنگ ثابت راسخ با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی تاکید کرد: ماموران انتظامی برای انجام ماموریت هایی که در ارتباط با بازرسی منازل و ورود به حریم شهروندان است موظف به ارائه کارت شناسایی، حکم مأموریت و دستور قضایی معتبر هستند و صرف اینکه فردی خود را مامور انتظامی معرفی و یا دارای لباس و تجهیزات پلیسی مثل بیسیم و دستبند باشند، مستند بر مامور بودن وی نیست.

فرمانده انتظامی شاهین شهر به شهروندان توصیه کرد : در صورت برخورد با افرادی که خود را مامور پلیس یا مامور ادارات مختلف معرفی و از شما خواسته‌ای دارند، قبل از انجام درخواست‌های، حتماً از وی کارت شناسایی، حکم قضایی و یا حکم مأموریت مطالبه و در صورت مقاومت این افراد، سریعاً با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

به گزارش پایگاه خبری شینا | SHINNA به اطلاع شهروندان محترم شاهین شهر می‌رساند، دومین نمایشگاه قرآن و عترت از 18 تا 20 فروردین ماه 1402 در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار می‌باشد.

برگزاری دومین نمایشگاه قرآن و عترت در شاهین شهر | اطلاعیه

به گزارش پایگاه خبری شینا | SHINNA به اطلاع شهروندان محترم شاهین شهر و شهرهای حومه می‌رساند، دومین نمایشگاه قرآن و عترت شاهین‌شهر از 18 تا 20 فروردین ماه 1402 در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *