کشف سلاح کلت کمری با ۳۳ فشنگ در طرح ذوالفقار ۵ شهرستان شاهین شهر

ارسال با:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار ۵ در شاهین شهر و گرگاب و کشف سلاح کمری و دستگیری ۳۴ معتاد متجاهر، خرده‌فروش و سارق در این طرح خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از جمع آوری و دستگیری ۳۴ معتاد متجاهر خرده فروش و سارق و همچنین کشف یک قبضه کلت کمری در اجرای مرحله پنجم طرح عملیاتی ذوالفقار در شهرهای شاهین شهر و گرگاب خبر داد.

طرح ذوالفقار ۵ شاهین شهر و گرگاب جمع آوری اراذل و اوباش و مواد فروش

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اعلام این خبر بیان داشت مرحله پنجم طرح عملیاتی ذوالفقار با محوریت پاکسازی پارک‌ها،جمع‌آوری معتادان متجاهر و همچنین جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز در پارک ها، بوستان ها و نقاط آلوده سطح شاهین شهر و همچنین محلات جرم خیز شهر گرگاب اجرا شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه خاطر نشان کرد: کشف یک قبضه کلت کمری با ۳۳ عدد فشنگ جنگی مربوطه، دستگیری ۲ سارق و چهار مواد فروش و کشف مقادیری انواع مواد افیونی و جمع آوری ۲۸ معتاد متجاهر و انتقال آنها به مراکز ترک اعتیاد از نتایج این طرح بود.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *