تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر در دستور کار برنامه های فرهنگی سال ۱۴۰۲

ارسال با:

برنامه های مشترک فرهنگی در سال ۱۴۰۲ با هدف ترغیب و تشویق طیف جوان و تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر و میمه و با هدف نخبه پروری برگزار خواهد گردید

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری شاهین شهری با هدف بررسی برنامه های فرهنگی سال ۱۴۰۲ شاهین شهر ، پنجم بهمن ماه ۱۴۰۱ نشست ویژه ای با حضور معاونت فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان اصفهان ، ریاست اداره ارشاد و اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر و سایر کارشناسان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد .

فرامرز رادمنش | ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن خیر مقدم به میهمانان ، به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی هنری این شهرستان و نقاط قوت و ضعف آن پرداخت و گفت : تصمیم گیری در بخش فرهنگ و هنر باید با در نظر گرفتن شرایط جامعه و توانایی موجود بررسی شود، لذا مهندسی مجدد در حوزه برنامه ریزی فرهنگی به دلیل متغیرهای ذهنی و عینی باید هوشمندانه صورت گیرد.

حجه الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی | معاونت فرهنگی و امور رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در ادامه ضمن قدردانی از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی این اداره با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شاهین شهر ، توجه به برنامه ریزی مدون فرهنگی در سطح کلان و خرد و داشتن راهبرد را یکی از راههای حفاظت روح جامعه  از گزند آفت های گوناگون دانست  .

وی افزود : برنامه ریزی فرهنگی به نحوی تنظیم برنامه های از پیش طراحی شده در رسیدن به اهداف مشخص در زمان مناسب است.

سید رسول هاشمیان | ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر نیز ضمن قدردانی از تشکیل این جلسه ، گزارش تقویم فرهنگی سال ۱۴۰۲ سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شاهین شهر را اعلام کرد و سپس به ضرورت مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری در برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی هنری پرداخت و گفت : برگزاری برنامه های مشترک در سال ۱۴۰۲ با هدف ترغیب و تشویق طیف جوان و تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر و میمه و با هدف نخبه پروری خواهد بود.

برنامه های مشترک فرهنگی در سال 1402 با هدف ترغیب و تشویق طیف جوان و تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر و میمه و با هدف نخبه پروری برگزار خواهد گردید

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *