برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت آغاز دهه فجر

ارسال با:

به مناسبت آغاز دهه فجر، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور مسئولان عالی رتبه شهرستان در جوار یادمان شهدای گمنام بوستان انقلاب شاهین شهر ، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ، هم زمان با اولین روز از دهه فجر و چهل و چهارمین دوره گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ، جهت اعتلا و نمایش اقتدار نظامی شهرستان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و دهه فجر انقلاب اسلامی ، نیروهای مسلح شهرستان شاهین شهر و میمه از تمامی ارگان های نظامی شهرستان، با حضور در یادمان شهدای گمنام این شهرستان واقع در بوستان انقلاب، مراسم صبحگاه مشترک خود را اجرا کردند.

شایان ذکر است در این مراسم سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، حجت الاسلام و المسلمین هاشمی | امام جمعه شاهین شهر ، سعید ابریشمی راد | شهردار شاهین شهر ، اعضای شورای تأمین و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان شاهین شهر و میمه حضور داشتند.

 

 

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *