برنامه ریزی پلیس جهت پیشگیری از سرقت دام در شهرستان شاهین شهر و میمه

ارسال با:

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه در نشست صمیمی با دامداران ، از برنامه ویژه پلیس برای پیشگیری از سرقت احشام شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در نشستی صمیمی با جمعی از دامداران شهرستان از برنامه ویژه پلیس شاهین شهر برای پیشگیری از وقوع سرقت احشام با همکاری دامداران و کشاورزان خبر داد.

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه در نشست صمیمی با دامداران ، از برنامه ویژه پلیس برای پیشگیری از سرقت احشام شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ پیشگیری از وقوع سرقت احشام را یکی از اولویت‌های اصلی پلیس شاهین شهر برشمرد چرا که این گونه سرقت‌ها موجب وارد آمدن خسارت های مادی سنگین به اقتصاد خانوارهای روستایی و به خطر افتادن وضعیت معیشتی دامداران و کشاورزان عزیز می گردد.

وی بیان داشت: دامداران و کشاورزان از اقشار زحمتکش جامعه هستند که امنیت غذایی کشور را تامین می‌کند بنابراین تامین امنیت مزارع و تجهیزات زراعی آنها و امنیت دامداری‌ها لازم و ضروری است.

سرهنگ ثابت راسخ خاطرنشان کرد پلیس شهرستان در راستای پیشگیری از سرقت احشام برنامه ویژه‌ای را در دستور کار خود دارد که به یاری خدا، با همکاری و مشارکت خوب دامداران عزیز و زحمتکش این برنامه ها در سطح شهرستان عملی خواهد شد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *