تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

برنامه ریزی پلیس جهت پیشگیری از سرقت دام در شهرستان شاهین شهر و میمه

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه در نشست صمیمی با دامداران ، از برنامه ویژه پلیس برای پیشگیری از سرقت احشام شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در نشستی صمیمی با جمعی از دامداران شهرستان از برنامه ویژه پلیس شاهین شهر برای پیشگیری از وقوع سرقت احشام با همکاری دامداران و کشاورزان خبر داد.

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه در نشست صمیمی با دامداران ، از برنامه ویژه پلیس برای پیشگیری از سرقت احشام شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ پیشگیری از وقوع سرقت احشام را یکی از اولویت‌های اصلی پلیس شاهین شهر برشمرد چرا که این گونه سرقت‌ها موجب وارد آمدن خسارت های مادی سنگین به اقتصاد خانوارهای روستایی و به خطر افتادن وضعیت معیشتی دامداران و کشاورزان عزیز می گردد.

وی بیان داشت: دامداران و کشاورزان از اقشار زحمتکش جامعه هستند که امنیت غذایی کشور را تامین می‌کند بنابراین تامین امنیت مزارع و تجهیزات زراعی آنها و امنیت دامداری‌ها لازم و ضروری است.

سرهنگ ثابت راسخ خاطرنشان کرد پلیس شهرستان در راستای پیشگیری از سرقت احشام برنامه ویژه‌ای را در دستور کار خود دارد که به یاری خدا، با همکاری و مشارکت خوب دامداران عزیز و زحمتکش این برنامه ها در سطح شهرستان عملی خواهد شد.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین 1402 | گزارش تصویری

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین ۱۴۰۲ | گزارش تصویری

این مراسم روز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ ه.ش. مصادف با اربعین حسینی (ع) ، ساعت ۸ صبح با تجمع در پارک انقلاب (بانک استان) ، در جوار مزار شهدای گمنام شاهین شهر و با قرائت زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین آغاز و در ادامه ساعت ۹ صبح پیاده روی به سمت بهشت معصومه سلام الله علیها انجام شد. در طول مسیر عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین جهت خدمت رسانی با پخش نذورات ارادت خودت را نسبت به به زائرین قافله عشق آن حضرت ابراز نمودند و زائرین قافله عشق پس از حضور و گرامیداشت و ادای احترام به شهدای گرانقدر، در جوار گلستان شهدای شاهین شهر به عزاداری سالگرد چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاکش پرداخته و نماز جماعت ظهر و عصر روز اربعین را به اقامه "حجت الاسلام و المسلمین باقریان" امام جمعه شاهین شهر بجای آوردند. شایان ذکر است به منظور حال رفاه شهروندان اتوبوس هایی برای جابجایی به سمت پارک انقلاب در نقاط مختلف شهر به شرح ذیل تدارک دیده شده بود که پس از انجام مراسم نیز نسبت به بازگشت شرکت کنندگان اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *