نمایشگاه کتاب شاهین شهر با بن تخفیف پانصدهزار و یک میلیون تومانی افتتاح شد

ارسال با:

به مناسبت دهه فجر نمایشگاه کتاب بابیش از هزار عنوان کتاب به همراه بن تخفیف پانصدهزار تومانی و یک میلیون تومانی از ۱۲ اسفند ماه به مدت یک ماه در فرهنگسرای شهروند شاهین شهر افتتاح شد.

در اولین روز از دهه مبارک فجر، مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب با حضور سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، سید رسول هاشمیان | ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین‌شهر و جمعی از علاقمندان به کتاب در فرهنگسرای شهروند شاهین شهر برگزار شد.

در این نمایشگاه بیش از هزار عنوان کتاب با موضوعات ادبی، انقلاب اسلامی، تاریخی، جهاد تبیین، دفاع مقدس، دینی، رمان، روانشناسی، علوم قرآنی و کودک و نوجوان در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

به مناسبت دهه فجر نمایشگاه کتاب بابیش از هزار عنوان کتاب به همراه بن تخفیف پانصدهزار تومانی و یک میلیون تومانی از 12 اسفند ماه به مدت یک ماه در فرهنگسرای شهروند شاهین شهر افتتاح شد.

از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه ترویج فرهنگ کتاب خوانی و معرفی کتاب خوب و قابل دسترس نمودن آن برای قشرهای مختلف جامعه اعلام گردیده است و در این راستا بیش از هزار عنوان کتاب همراه با اهدای بن های تخفیف پانصد هزار و یک میلیون تومانی به علاقه مندان و دوستداران کتاب عرضه می شود.

شایان ذکر است این نمایشگاه کتاب تا دوازدهم اسفندماه همه روز صبح ها از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۳ و بعد از ظهر از ساعت ۱۶ تا ۱۹ (به غیر از پنج شنبه ها) برای بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *