هستی مختاری خانم گل هندبال شاهین شهر شد

ارسال با:

با پایان مسابقات هند بال دختران در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی جوان شاهین شهر، تیم های حجاب ، مسعود پور و  ملاصدرا موفق به کسب مقام های اول تا سوم و خانم هستی مختاری با خانم گل و برتر میدان این مسابقات شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از هیئت هندبال شهرستان شاهین‌شهر و میمه ؛ مسابقات هندبال دختران در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی جوان شاهین شهر همزمان با دهه مبارک فجر طی ۳ روز از تاریخ ۱۷ الی ۱۹بهمن ماه ۱۴۰۱با حضور ۹۶ ورزشکار دختر و در قالب ۸ تیم و اجرای ۱۴بازی در سالن نشاط اداره آموزش و پرورش شاهین‌شهر برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم های حجاب ، مسعود پور و  ملاصدرا موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند و خانم هستی مختاری با ۳۶گل رده خانم گل و برتر میدان مسابقات بودند.

 

هندبال دختران

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *