اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

هستی مختاری خانم گل هندبال شاهین شهر شد

با پایان مسابقات هند بال دختران در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی جوان شاهین شهر، تیم های حجاب ، مسعود پور و  ملاصدرا موفق به کسب مقام های اول تا سوم و خانم هستی مختاری با خانم گل و برتر میدان این مسابقات شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از هیئت هندبال شهرستان شاهین‌شهر و میمه ؛ مسابقات هندبال دختران در دومین المپیاد فرهنگی ورزشی جوان شاهین شهر همزمان با دهه مبارک فجر طی ۳ روز از تاریخ ۱۷ الی ۱۹بهمن ماه ۱۴۰۱با حضور ۹۶ ورزشکار دختر و در قالب ۸ تیم و اجرای ۱۴بازی در سالن نشاط اداره آموزش و پرورش شاهین‌شهر برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم های حجاب ، مسعود پور و  ملاصدرا موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند و خانم هستی مختاری با ۳۶گل رده خانم گل و برتر میدان مسابقات بودند.

 

هندبال دختران

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری عامل فروش و کشف ۹ کیلوگرم تریاک توسط پلیس در یکی از محلات شاهین شهر

دستگیری عامل فروش و کشف ۹ کیلوگرم تریاک توسط پلیس در یکی از محلات شاهین شهر

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری توزیع کننده عمده مواد مخدر و کشف 9 کیلوگرم تریاک در محله مسکن مهر شاهین شهر خبر داد. وی با اعلام این خبر ، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ با اشراف اطلاعاتی خود موفق شدند، یک سوداگر مرگ را که اقدام به قاچاق مواد مخدر و توزیع عمده مواد افیونی در بین خرده فروشان محلات می‌کرد، شناسایی کنند. ◾ وی افزود: پس از هماهنگی با دادستان محترم شاهین شهر، طی یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاه خود در محله مسکن مهر با بیش از 9 کیلوگرم تریاک دستگیر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *