احتمال جانمایی جدید برای منطقه تخلیه گل سنگ در مورچه خورت

ارسال با:
فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با توجه به خطرات زیست محیطی و سایر مخاطرات محل تخلیه گل سنگ در مورچه خورت خواهان همیاری و همراهی در جانمایی محل جدید از معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شد.

علی رسولیان | معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در نهمین روز از دهه فجر و به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه صنعت در بازدیدی با همراهی سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، امیرخانی |مدیر کل دفتر فنی و امور عمرانی و ترافیک استانداری اصفهان و معاون ایشان از مرکز تخلیه گِل‌سنگ در منطقه مورچه خورت دیدن نمودند.

بازدید از محل تخلیه گل سنگ در مورچه خورت + جانمایی محل جدید

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در این بازدید ضمن تشریح وضعیت زیست محیطی این منطقه و اشاره به مخاطرات موجود، خواستار پیگیری و حمایت های استانی و ملی در جانمایی محل جدید تخلیه گل‌سنگ شد.

بازدید از محل تخلیه گل سنگ در مورچه خورت + جانمایی محل جدید

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *