قتل صاحب کار توسط شاگرد در شاهین شهر اصفهان

ارسال با:

شاگرد ۲۸ ساله کارفرمای ۳۶ ساله شاهین شهری خود را به قتل رساند و جسد وی را به چاه انداخت | کشف یک معمای دیگر قتل ، توسط پلیس شهرستان شاهین شهر و میمه

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری شاگرد قاتل در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

سرهنگ ثابت راسخ از بر ملاشدن راز مفقودی ۱ ماهه مردی ۳۶ ساله شاهین شهری با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شاهین شهر و دستگیری قاتل وی خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در تشریح این خبر به خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری گفت : اواخر دی ماه سال جاری در پی دریافت گزارشی مبنی بر مفقود شدن مردی ۳۶ ساله که با خودروی شخصی برای رفتن به محل کار خود از منزل خارج و ناپدید شده بود بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده، سرنخ‌هایی در خصوص احتمال اینکه فرد مفقود شده به قتل رسیده باشد به دست آوردند و با این فرضیه تحقیقات تخصصی خود را با پرس و جو از افراد مطلع تا حصول نتیجه ادامه دادند.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در ادامه اظهار داشت: سرانجام پس از ۲۶ روز تلاش شبانه‌روزی پلیس با شناسایی و دستگیری شاگرد ۲۸ساله مقتول مشخص شد این فرد در مسیر حرکت به محل کار، با شلیک کلت کمری صاحب کار خود را به قتل رسانده و سپس جسدش را به چاه قناتی در حومه شاهین شهر انداخته و خودروی او را نیز پس از فک پلاک در منزل یکی از دوستانش مخفی کرده است.

قتل با اسلحه قاتل مسلح اسلحه کلت کمری

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در بیان علت این ماجرا بیان داشت : در واکاوی علت و انگیزه متهم مشخص شد، قاتل به دلیل کینه ای که به واسطه اختلافات قبلی از صاحب کار خود داشته یک قبضه اسلحه تهیه و دست به این جنایت زده و سپس اسلحه را مفقود کرده بود.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ ادامه داد : روز گذشته جسد مقتول از چاه بیرون آورده و به پزشکی قانونی منتقل و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حضور مسئولان شاهین شهر در وبینار آموزشی چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم

وبینار امتحانات نهایی پایه دوازدهم با حضور مسئولان ذیربط شهرستان شاهین شهر برگزار شد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه سایر مسئولین ذیربط شهرستان در وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" شرکت نمودند. ✳ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" به ریاست وزیر کشور و با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و با حضور مسئولان ذیربط این شهرستان برگزار شد. ✳ در این جلسه که با موضوع "چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق دستورالعمل ابلاغی" برگزار گردید، از تلاشهای ارزنده سید رضا مرتضوی؛ استاندار اصفهان به عنوان رئیس و محمد رضا ابراهیمی؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان به عنوان دبیر شورای آموزش و پرورش استان در کسب رتبه برتر شوراهای آموزش و پرورش کشور تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *