تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

اصفهان ظرفیت بالایی در صنایع طلا ، پوشاک و نساجی دارد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان  گفت: این استان ظرفیت  بالایی در صنایع طلا، پوشاک و نساجی دارد و در زمینه تولید و صادرات این محصولات پیشرو ست.

امیرحسین کمیلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار شاهین شهری اظهار داشت: استان اصفهان با برخورداری از شرکت های فراوان فعال در زمینه تولید الیاف، نخ و پارچه، حدود ۴۰ درصد صنعت نساجی کشور را پوشش می‌دهد.

وی با اشاره به اهمیت شهرک پوشاک در استان اصفهان ادامه داد : حلقه نهایی زنجیره صنعت نساجی با راه اندازی این شهرک، تکمیل خواهد شد و بطور قطع سهم ۴۰ درصدی استان اصفهان در این صنعت افزایش پیدا می‌کند.
مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه نساجی به‌عنوان یک صنعت با اشتغال بالا و آلایندگی پایین محسوب می شود، اظهار داشت: جانمایی شهرک پوشاک استان انجام شده و در حال گذراندن مراحل مصوبات نهایی خود است تا در سال جاری راه اندازی شود.

طلا جواهر طلاسازی صادرات طلا
وی با اشاره به جانمایی شهرک طلا و انجام مذاکرات نهایی در زمینه راه اندازی این شهرک گفت: اصفهان سهم بالایی در زمینه تولید زیورآلات و طلا در کشور دارد و در سال‌های گذشته در زمینه صادرات طلا هم بسیار فعال بوده است.
کمیلی خاطرنشان کرد: با راه اندازی شهرک طلا و زیورآلات در این استان آلایندگی کارگاه های تولیدی طلا در سطح شهر اصفهان برطرف و تولیدات طلا و جواهر این استان تقویت خواهد شد.
وی اضافه کرد: شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاری مطمئن صنعتی در این استان وجود دارد و باید تسهیل‌گری ویژه‌ای برای سرمایه گذاران بخش خصوصی فراهم شود.

به گزارش شاهین شهری ، از مجموع ۹ هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی در استان اصفهان، ۲ هزار و ۳۰۰ واحد درصنعت نساجی با ۱۱۷ هزار نیروی کار فعالیت می‌کنند.

جانمایی شهرک تخصصی طلا و جواهر استان در مجاورت شهرک صنعتی جی و در مسیر فرودگاه اصفهان و قرارداد واگذاری زمین آن نیز از اراضی معادن اطراف انجام شده است.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

کشف فرار مالیاتی ۱۷ هزار میلیاردی در اصفهان

کشف فرار مالیاتی ۱۷ هزار میلیاردی در اصفهان

کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی فرار سنگین مالیاتی یکی از شرکت‌های بازرگانی و صنعتی را کشف کردند، این شرکت صوری و کاغذی بود و منتسب به یک زن و شوهر چوپان کم بینا در شهر گلپایگان شده بود. یکی از همشهریانشان با حیله بهبود وضعیت مالی از این دو وکالت‌های بسیار گرفته بود. در این راستا ۱۸ نفر از ذینفعان و وکالت گیرندگان شناسایی و به پلیس امنیت اقتصادی احضار شدند و پس از اعتراف به اداره مالیاتی استان معرفی شدند. در ادامه ۲۰ نفر دیگر از ذینفعان واقعی شرکت در شهرها و استان‌های دیگر شناسایی و ضمن مسدود شدن حساب‌های بانکی آنها به مرجع قضائی معرفی و اقدامات در راستای وصول مطالبات بدهکاران مالیاتی از طریق اداره کل مالیاتی استان در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *