اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

توقیف محموله۱۱ تنی چوب قاچاق بدست پلیش شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۱۱ تن چوب قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ، اظهار کرد : مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین‌شهر حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون حامل چوب مشکوک شدند و جهت بررسی آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به بازرسی از این خودرو پرداختند و موفق به کشف ۱۱ تن چوب درخت گز شاهی که بدون مجوزهای قانونی بود، شدند.

محوله چوب | قاچاق چوب

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر با بیان اینکه این محموله از یکی از استان‌های جنوبی بارگیری و به مقصد کارخانه‌های چوب‌بری شمال کشور در حرکت بود، خاطرنشان کرد: ارزش محموله توقیفی بنابر اعلام نظر کارشناسان اداره منابع طبیعی پنج میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با بیان اینکه منابع طبیعی، سرمایه ملی و متعلق به همه مردم و حفاظت از آن وظیفه همگانی است، اضافه کرد: پلیس در جلوگیری از تخریب منابع طبیعی، قطع غیرقانونی درختان و قاچاق چوب از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و چنانچه شهروندان از فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب مطلع شدند مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

دستاورد ویژه پلیس شهرستان شاهین شهر در تعطیلات نوروز 1403 | کاهش 19 درصدی سرقت و 12 درصدی تصادفات سرهنگ هادی کیان مهر | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کاهش 19 درصدی وقوع انواع سرقت و کاهش 12 درصدی وقوع تصادفات شهری از آغاز طرح نوروزی پلیس شهرستان تا پایان تعطیلات نوروز 1403 خبر داد.

دستاورد ویژه پلیس شهرستان شاهین شهر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ | کاهش ۱۹ درصدی سرقت و ۱۲ درصدی تصادفات

سرهنگ هادی کیان مهر | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کاهش 19 درصدی وقوع انواع سرقت و کاهش 12 درصدی وقوع تصادفات شهری از آغاز طرح نوروزی پلیس شهرستان تا پایان تعطیلات نوروز 1403 خبر داد. وی همچنین به افزایش 9 درصدی دستگیری سارقین و  17 درصدی کشف پرونده های سرقت در شهرستان شاهین شهر در نوروز امسال در نتیجه اجرای مرتب طرح های ارتقاء امنیت محلات خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *