تشکیل جلسه فوریتی مدیریت بحران برای حوادث اخیر مدارس شاهین شهر

ارسال با:

در پی مسمومیت تنفسی دانش آموزان در ۱۲ مدرسه شاهین شهر، جلسه ستاد مدیریت بحران به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه درپی وقوع حوادث روز جاری ( ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۲ ) در تعدادی از مدارس شاهین شهر، جلسه مدیریت بحران شهرستان ساعت ۱۲ ظهر به ریاست سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان و باحضور دکتر شاهین شیرانی | ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان ، دکتر حیدری | معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان و معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان تشکیل گردید.

جلسه ستاد مدیریت بحران برای مدارس شاهین شهر

در این راستا فرمانداری شهرستان منتشر نمود که علل وقوع حادثه توسط دستگاه‌های انتظامی و امنیتی در دست بررسی است.

حال عمومی دانش آموزن وخیم نیست | بیشتر دانش آموزان با مداوای سرپایی مرخص گردیدند

شایان ذکر است کلیه دانش آموزانی که امروز به بیمارستان گلدیس و درمانگاه‌های سطح شهر با علایم تنفسی مراجعه نموده بودند، ترخیص و تعداد ۷ نفر افرادی که نیاز به مراقبت بیشتر داشتند تا ساعت آینده ترخیص خواهند شد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

سارق مشاعات آپارتمان های شاهین شهر

دستگیری سارق مشاعات آپارتمان‌های شاهین شهر در عملیات ضربتی نیروی پلیس

سارق مشاعات آپارتمان‌های شاهین شهر در عملیت ضربتی نیروی پلیس این شهرستان در مخفیگاه خویش دستگیر شد. وی با ترفندی خاص وارد مجتمع های مسکونی می‌شد و اقدام به سرقت دوچرخه و اموال موجود در انباری ها و پارکینگ مجتمع می‌کرد. متهم ۳۲ ساله در تحقیقات تکمیلی پلیس به ۱۰ فقره سرقت اموال مشاعات ساختمانی در سطح شهرستان اعتراف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *