تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

شروع ثبت نام رشته های ورزشی در ورزشگاه آزادی شاهین شهر

🔳 بهره بردار مجموعه ورزشی آزادی واقع در محله گلدیس شاهین شهر از آغاز ثبت نام دوره‌های ورزشی در این مجموعه خبر داد.

حمیدرضا تشنیزی” اظهار کرد: مجموعه ورزشی آزادی گلدیس در اسفند ماه ۱۴۰۱ به مناسبت روز جوان افتتاح شد و پس از طی فرایند قانونی برون سپاری، این مجموعه آماده بهره برداری و برای برگزاری کلاس های مختلف و متنوع ورزشی تجهیز شده است.

مجموعه ورزشی آزادی - محله گلدیس شاهین شهر

وی با بیان اینکه این مجموعه دارای دو سالن رزمی و کشتی است افزود: مجموعه ورزشی آزادی گلدیس، در رشته های رزمی نظیر تکواندو، ووشو، کاراته، کیک بوکسینگ، ورزش های توپی مانند بسکتبال، والیبال، فوتسال، و دیگر رشته های ورزشی نظیر ایروبیک، ژیمیناستیک، کشتی و … آماده پذیرش و ثبت نام علاقه مندان است.

بهره بردار مجموعه ورزشی آزادی گلدیس با اشاره به آغاز ثبت نام در این مجموعه از هم اکنون ادامه داد: مجموعه ورزشی آزادی آماده ارائه خدمات به بانوان و آقایان به ترتیب در روزهای فرد و زوج در همه رده های سنی است.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دوربین مخفی شاهین شهر + دستگیری عوامل تولید و انتشار آن

دستگیری عوامل دوربین مخفی شاهین شهر

"#سرهنگ_بهزاد_ثابت_راسخ" فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از #دستگیری 3 تن از عاملان تولید و انتشار کلیپ #دوربین_مخفی ساختگی در #فضای_مجازی خبر داد. این دوربین مخفی در یکی از خیابان‌های #شاهین_شهر ضبط و در آن به نوعی به شخصیت والای انسانی #بانوان توهین شده و سبب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده بود. پیرو آن متهمان که ۲ نفر از گردانندگان یک صفحه اینستاگرامی ساکن در یکی از شهرستان‌های همجوار بودند به همراه خانمی که با هماهنگی قبلی با آن‌ها در ساخت این کلیپ همکاری کرده بود، شناسایی و با هماهنگی قضائی هر ۳ #متهم دستگیر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *