اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

توسعه خدمات و زیرساخت های آبفا در منطقه شاهین شهر، میمه و برخوار

🟦با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و  مدیرعامل آبفای استان اصفهان، چگونگی توسعه خدمات و زیرساخت های آبفا در منطقه شاهین شهر، میمه و برخوار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🟦 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، حسین اکبریان | مدیرعامل آبفای استان اصفهان در این جلسه در راستای آبرسانی پایدار به مردم این منطقه از بهره برداری مخزن ۲ هزار مترمکعبی شاپور آباد تا پایان تیرماه ۱۴۰۲ خبر داد و اظهار داشت: تقویت شبکه آبرسانی به مردم شهر سین، اصلاح شبکه فرسوده شهر گز، تامین آب شرب صنایع غذایی شهر دستگرد و منطقه کارگاهی شهر گز از دیگر اقدامات آبفا در راستای تامین پایدار آب شرب در این منطقه است.

🟧 وی برتوسعه و اجرای تاسیسات فاضلاب در شهرستان برخوار تاکید کرد و اظهار داشت: با تکمیل تاسیسات فاضلاب شهرستان برخوار بیش از ۱۲۴ هزار نفر در ۹ شهر در شهرستان برخوار، شامل دولت آباد، محسن آباد، خورزوق، سین، دستگرد، شاپورآباد، علی آباد،کمشچه و حبیب آباد تحت پوشش خدمات شبکه فاضلاب قرار می گیرند.

🟧 مدیرعامل آبفای استان اصفهان با اشاره به اهمیت احداث ایستگاه پمپاژ علی آباد در بهره برداری از شبکه فاضلاب شهرهای علی آباد، شاپورآباد، حسن آباد و حبیب آبادگفت: پیگیری های لازم در خصوص تکمیل ایستگاه پمپاژ علی آباد ملاعلی در دستورکار جدی قرار گرفته است، همچنین تلاش ها در جهت جذب سرمایه گذار و تامین منابع مالی برای اجرای شبکه فاضلاب در شهرهای وزوان و میمه و نیز احداث تصفیه خانه فاضلاب در این دو شهر همچنان ادامه دارد.

🟧 در ادامه این نشست حسینعلی حاجی دلیگانی خدمات رسانی آبفا در منطقه شاهین شهر، میمه و برخوار را بسیار مطلوب خواند و بیان کرد: در سال های اخیر با همکاری، تعامل و درک متقابل مسائل و مشکلات آبفا، راهکارهای خدمات رسانی مطلوب در زمینه آبرسانی پایدار و دفع، جمع آوری و تصفیه فاضلاب به مردم این منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

🟧 وی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی مسئولان آبفا در امر خدمات رسانی پایدار به مردم تصریح کرد: مدیرعامل، معاونین و مدیران آبفا علی رغم محدودیت ها، دلسوزانه در رفع مشکلات و چالش هایی که در زمینه ارائه خدمات آبفا به مردم وجود دارد تلاش می کنند که جای تقدیر و تشکر دارد.

🟧 نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار اعلام کرد: حمایت ها و پی گیرهای لازم در سطح وزارت نیرو، شرکت مهندسی آبفای کشور، سازمان برنامه و بودجه و بانک ها برای اجرای طرح و برنامه های خدماتی آبفا به مردم، همچنان در دستور کار اینجانب قرار دارد.

 

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

درباره مدیر وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)