اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

اجرای تئاتر خیابانی حجاب همزمان با سراسر کشور در شاهین شهر

تئاتر خیابانی حجاب و عفاف با اجرای گروه نمایشی کهکشان همزمان با هفته عفاف و حجاب در بوستان های شاهین شهر اجرا گردید.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه تئاتر خیابانی حجاب و عفاف با اجرای گروه نمایشی کهکشان همزمان با هفته عفاف و حجاب در بوستان های شاهین شهر به اجرا در آمد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با بیان تاثیر هنر تئاتر در تبیین ارزشهای اجتماعی ، به موضوع عفاف و حجاب پرداخت و گفت : حفظ فرهنگ عفاف و حجاب ، به عنوان یک موضوع راهبردی با استفاده از ظرفیت هنرهای نمایشی باید مورد توجه قرار گیرد.

فرامرز رادمنش در ادامه افزود : اجرای چندین تئاتر خیابانی با هنرنمایی گروه نمایشی کهکشان به سرپرستی خانم کهکش پور با محوریت حجاب و عفاف در بوستان های شاهین شهر به اجرا درآمد .

 پریسا کهکش پور سرپرست گروه نمایشی کهکشان در این باب گفت : تئاتر خیابانی حجاب و عفاف از ۱۸ تیر ماه بعد از ظهر ها در بوستان های شاهین شهر شامل بوستان فردوسی ، بوستان حافظ ، بوستان بلوار امام علی (ع) ، بوستان محله گلدیس شاهین شهر به اجرا درآمد و مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفت .

وی با بیان برخی از جزئیات نمایش داستانی حجاب و عفاف افزود : داستان این نمایش در واقع اعتراض یک زوج جوان به موضوع عفاف و حجاب در کشور است که در نهایت تصمیم به مهاجرت می گیرند و پس از سکونت در کشور اروپایی (اسپانیا) و مواجه شدن با قوانین آن کشور که با معیارهای این زوج مطابقت نداشت ، تصمیم به بازگشت به ایران می گیرند و عفاف و حجاب اسلامی را تایید کرده و به آن عمل می کنند .

شایان ذکر است نمایش عفاف و حجاب در روز ۲۱ تیر ماه ، به صورت همزمان در سراسر کشور با موضوعات نمایشی متنوع به اجرا درآمد.

اجرای نمایش و تئاتر حجاب و عفاف در شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

۲۱۰ میلیون تومان کلاهبرداری از ۲ شهروند شهرستان شاهین شهر در قالب آگهی فروش خودرو

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از وقوع دو فقره کلاهبرداری جمعاً به مبلغ 210 میلیون تومان از شهروندان این شهرستان در قالب آگهی خودرو در سایت دیوار خبر داد. ◾ وی افزود در این روش افراد سودجو با شماره تماس‌های متفرقه آگهی‌ فروش فوری خودرو با قیمتی مناسب و وسوسه انگیز را در این سایت ها بارگذاری که پس از تماس خریداران با آنها با ادعاهای دروغین مبنی بر تعداد زیاد مشتریان مبالغی زیادی را به عنوان بیعانه درخواست و پس از انتقال وجه توسط خریداران به حساب اعلامیشان دیگر پاسخگوی تماس آنها نیستند. ◾ این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بعضی مواقع کلاهبرداران برای جلب اعتماد مردم عکس هایی از مدارک خودرو را برای خریداران ارسال می‌کنند که این مدارک تماماً جعلی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *