اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در یک مسافرت خانوادگی توسط پلیس شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهر ستان شاهین شهر و میمه از کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک با توقیف دو خودرو در پوشش مسافرت خانوادگی و ناکام ماندن قاچاقچیان در انتقال مواد مخدر به پایتخت ، در عملیات ویژه پلیس این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ ؛ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از انتقال یک محموله مواد افیونی در پوشش مسافرت خانوادگی به پایتخت مطلع و برای دستگیری قاچاقچیان وارد عمل شدند.

قاچاق تر یاک قاچاق مواد مخدر

وی افزود: مأموران پس از چند ساعت رصد و کنترل دقیق مسیر انتقال محموله مواد افیونی، در نهایت دو دستگاه خودروی چری تیگو و پژو پارس ، قاچاقچیان را در یکی از محورهای اصلی شهرستان شناسایی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر دو خودرو را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: در این رابطه ۷ نفر قاچاقچی شامل ۵ نفرمرد و ۲ نفر زن که اعضای دو خانواده و از یک فامیل بودند و برای گمراه سازی پلیس به همراه دو کودک خردسال ، در پوشش مسافرت خانوادگی از جنوب شرق کشور عازم تهران بودند دستگیر که در بازرسی از خودروهای آنها، مقدار ۱۰۰ کیلو گرم تریاک کشف شد.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

اجرای هفدهمین طرح امنیت محل محور پلیس در شهرستان شاهین شهر

🔶 سرهنگ حجت فرهادی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از اجرای هفدهمین طرح امنیت محله محور پلیس توسط نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه به مدت 4 روز در محلات جرم خیز شاهین شهر، گز، گرگاب و روستای جهاد آباد خبر داد که در نتیجه آن 73 سارق ، خرده فروش مواد مخدر و اراذل و اوباش و معتاد متجاهر دستگیر شدند. 🔶 وی تصریح کرد : دستگیری ۱۱ خرده فروش مواد مخدر، جمع آوری ۲۵ معتاد متجاهر و انتقال آنها به مراکز ترک اعتیاد، دستگیری ۱۸ نفر سارق مربوط به سرقت های اماکن خصوصی، اموال معابر عمومی، محتویات داخل خودرو و اموال منازل نیمه ساز و همچنین دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش تحت تعقیب و تحویل آنها به مرجع قضایی از نتایج اجرای این طرح بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *