اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با ۲ میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

پلیس شاهین شهر ، سارق اموال ساختمان های نیمه ساز را با ۹ فقره سرقت و کشف بیش از دو میلیارد ریال اموال سرقتی در مخفیگاهش دستگیر کرد، مالباختگان برای شناسایی اموال به سرقت رفته خود به پلیس آگاهی شاهین شهر مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، «سرهنگ بهزاد ثابت راسخ» فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود سارقی را که اقدام به سرقت اموال داخل ساختمان‌های درحال ساخت در سطح شاهین شهر می‌کرد ، شناسایی و پس از هماهنگی با دادستان محترم، او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با 2 میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

سرهنگ راسخ ادامه داد : بیش از ۲ میلیارد ریال اموال سرقتی ، شامل انواع دریل هیلتی ، سنگ فرز ، فارسی بر و ابزار کابینت سازی، کابل برق و … در بازرسی از مخفیگاه سارق کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه خاطر نشان کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان به سرقت این اموال طی ۹ فقره سرقت از منازل در حال ساخت در شاهین شهر اعتراف کرده است.

این مقام انتظامی از مالباختگان خواست برای کشف اموال سرقتی خود به پلیس آگاهی شهرستان واقع در ابتدای خیابان سعدی جنوبی شاهین شهر مراجعه کنند.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *