اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تبدیل کارخانه ریسندگی ریسباف به موزه منطقه ای اصفهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با مصوبه شورای تأمین استان، کارخانه ریسباف به اداره کل میراث فرهنگی استان تحویل شد تا در کوتاهترین زمان ممکن درب این کارخانه به روی مردم اصفهان بازگشایی شود.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA استانداری اصفهان، دکتر «مهران زینلیان» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در راستای اجرای مصوبه هیئت وزیران و شورای تأمین استان در خصوص واگذاری «کارخانه ریسباف» که از اماکن تاریخی و میراث گردشگری استان و کشور محسوب می‌شود، پس از جلسات متعدد، جلسه‌ای در محل کارخانه با حضور نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی، بانک ملی ، فرماندار اصفهان و سایر دستگاه‌های مرتبط برگزار شد.
کارخانه ریسباف
وی ادامه داد: طی صورت جلسه این نشست، کارخانه ریسباف رسماً به اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان تحویل شد تا با مشارکت بخش‌های عمومی و خصوصی نسبت به مرمت، نگهداری و بهره‌برداری موزه منطقه اصفهان در این کارخانه اقدام شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد: در این نشست تأکید شد در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب این مجموعه بر روی مردم و علاقمندان بازگشایی شود.
کارخانه ریسباف
کارخانه ریسبافکارخانه ریسباف
ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *