معدوم سازی بیش از ۴۷۵۰ کیلو انواع مواد غذایی فاسد و تقلبی توسط واحد بهداشت محیط شهرستان

به گزارش رسانه خبری شاهین شهری به نقل از روابط عمومی واحد بهداشت محیط شاهین شهر و میمه  در راستای اجرای نظارتهای بهداشتی بر مراکز تهیه توزیع و فروش مواد غذایی و اجرای طرح سلامت نوروزی توسط بازرسان و تلاشگران عرصه سلامت و امنیت غذایی مقدار ۴۷۵۰ کیلو گرم انواع مواد غذایی فاسد، تاریخ گذشته،تقلبی،غیر مجاز و غیر قابل مصرف کشف، جمع آوری و معدوم گردید. این حجم مواد غذایی توسط بازرسان بهداشت محیط بعد از انجام صورتجلسات لازم در انبار مرکز بهداشت نگهداری و پس از انجام مراحل قانونی با همکاری و مساعدت واحد خدمات شهری شهرداری شاهین شهر به محل دفن پسماند منتقل و معدوم گردید.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

موج جدید شیوع کرونا | تمهیدات ستاد کرونا برای مقابله در شهرستان شاهین شهر و میمه

موج جدید شیوع کرونا | تمهیدات ستاد کرونا برای مقابله در شهرستان شاهین شهر و میمه

جلسه ستاد کرونا شهرستان برای اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از موج جدید بیماری کرونا به ریاست معاون فرماندار و با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد | پیش بینی و تمهیدات لازم برای مقابله با موج جدید شیوع کرونا در شهرستان شاهین شهر و میمه مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید