اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تجمع مالکین زمین‌های برم مقابل فرمانداری شاهین‌شهر | ۹ بهمن ۱۴۰۲

نمایندگان مالکین زمین های برم شاهین شهر امروز دوشنبه ۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ جهت برقراری زیرساخت خدمات شهری و ایجاد امکان سکونت در منطقه فوق ، مقابل فرمانداری شاهین شهر تجمع کردند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری امروز صبح (دوشنبه ۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ ) تعدادی از نمایندگان مالکین در منطقه برم شاهین شهر، در مقابل فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه تجمع کردند و خواستار رفع مشکلات چندین ساله در راستای خدمات دهی، جهت برقراری زیرساخت خدمات شهری و ایجاد امکان سکونت در زمین‌های فوق شدند.

تجمع مالکین زمین‌های برم مقابل فرمانداری شاهین‌شهر | 9 بهمن 1402یکی از مالکین حاضر در تجمع گفت: “زمینهای برم واقع در قلب شاهین شهر می باشد. این زمینها به حدود ۱۰۰۰ قطعه مسکونی تقسیم شده و از ۲۰ سال پیش توسط بنیاد و شهرداری به قیمت روز، زمین مسکونی و قابل ساخت و بهره برداری به مردم از طریق مزایده واگذار گردیده است.

متاسفانه علی رغم سود کلانی که به بنیاد و شهرداری از فروش زمینهای برم عاید گردیده، از انجام تعهدات خود اعم از ارائه خدمات شهری به مجموعه مذکور ، به بهانه های مختلف سر باز میزنند. اطراف زمینهای برم تماما ساخت و ساز شده و کلیه خدمات (آب و فاضلاب، برق و گاز) را دارا می‌باشند و مسکونی هستند ولی زمینهای برم هنوز بلاتکلیف هستند.

پیرو این تجمع مسئولین فرمانداری با حضور در محل تجمع کنندگان با ایشان صحبت کرده و اظهار داشتند که نسبت به رفع موانع و مشکلات، پیگیری ویژه انجام گردیده و در راستای بهترین خدمت رسانی به مردم، اقداماتی صورت گردیده است.

لازم به توضیح است زمین‌های منطقه منسوب به بُرُم در قسمت جنوب‌شرقی شاهین شهر و در محدوده محله زمین‌های پروژه نیایش و منازل سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران واقع گردیده و حدود ۸۴۰ پلاک مسکونی ، ۱۲۰ پلاک تجاری، ۱۹ پلاک سرانه‌های خدماتی (فرهنگی، آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی، پارکینگ و فضای سبز و …) در آن توسط بنیاد مستضعفان تفکیک و بخشی از پلاک‌های مسکونی آن به مالکین اولیه از طریق کارشناسی واگذار گردیده است.

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *