اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

عضو کانون هنرمندان شاهین شهر و میمه به ضرب سه گلوله به قتل رسید

عضو کانون هنرمندان ، دبیر کارگروه تولید محتوای کنگره شهدا و ریاست سابق کانون مداحان شاهین شهر ، شب گذشته در خودروی شخصی خود در بلوار پرستار این شهر ، به ضرب سه گلوله به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار شاهین شهری | SHINNA از برخی منابع آگاه ، عضو کانون هنرمندان شهرستان شاهین شهر و میمه و دبیر کارگروه تولید محتوا کنگره شهدا شهر ، شب گذشته به ضرب سه گلوله در خودروی شخص خویش به قتل رسید.

این منبع آگاه ادامه داد : پیکر جان باخته این شهروند شاهین شهری در حالی که احتمالاً شب پیش در اثر اصابت ۳ گلوله جان باخته بوده است، در خودروی شخصی وی صبح امروز در یکی از محلات شاهین شهر یافت شد.

طبق روایت منابع آگاه ظاهراً در این حادثه ۵ گلوله شلیک شده است که ۳ گلوله به مقتول اصابت نموده و سبب مرگ وی شده است.

رسول شهریاری مسئول بسیج هنرمندان ، دبیر کارگروه تولید محتوای کنگره شهدا و ریاست سابق کانون مداحان شاهین شهر ، شب گذشته در خودروی شخصی خود در بلوار پرستار این شهر ، به ضرب سه گلوله به قتل رسید.

رسول شهریاری | کارمند شهرداری شاهین شهر و شاغل در آرامستان بهشت معصومه و رئیس سابق کانون مداحان شاهین شهر در فاصله شامگاه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ تا سحرگاه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ (هنوز به طور دقیق گزارش نشده است) به ضرب گلوله افراد ناشناس با انگیزه نامعلوم به قتل رسید و صبح امروز پیکر وی در خودروی شخصی‌اش خیابان پرستار محله گلدیس شاهین شهر یافت شده و به نیروی انتظامی شهرستان گزارش شده است.

شهریاری همچنین مداح اهل بیت (ع) بوده و همچنین از حدود یک سال گذشته تاکنون مسئولیت خانه احسان شاهین شهر را برعهده داشته است. مجموعه خانه احسان یک نهاد اجتماعی است که تحت نظارت بنیاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) در راستای ارتقا موضوعات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و رفع مشکلات و معضلات این موضوعات در محلات محروم شاهین شهر فعالیت می کرده است

در صورتی که اخبار جدیدی پیرامون این موضوع نشر گردد در همین محل خدمت شهروندان محترم ارائه خواهد گردید.

 

 

 

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *