اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

ظرفیت ۱۸۰۰ نفری میزبانی شاهین شهر برای استقبال و اسکان مسافران نوروزی سال ۱۴۰۳

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین‌شهر از تمهیدات نوروزی برای استقبال و میزبانی بیش از یک هزار و ۸۰۰ مسافر نوروزی در نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

رهام جباری | معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین‌شهر در گفتگو با خبرنگار شینا | SHINNA ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به آمادگی کامل شاهین شهر برای استقبال از مسافران نوروزی ، اظهار کرد: کمپینگ شرق و ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر، شرایط استراحت کوتاه مدت مسافران و ارایه خدمات بهینه به آن‌ها را مهیا کرده است.

وی ادامه داد: در کمپینگ شرق شاهین‌شهر و محل استقبال از مسافران نوروزی تیم‌های خدماتی و پشتیبانی نظیر؛ هلال احمر، آتش‌نشانی، نیروی انتظامی و اورژانس به منظور تامین امنیت و سلامت مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات مستقر هستند.

جباری اداره آموزش و پرورش را مسئول کمیته اسکان مسافران نوروزی برشمرد و افزود: اداره آموزش و پرورش با همکاری شهرداری شاهین‌شهر به منظور تامین رفاه مسافران نوروزی امکان اسکان بیش از یک هزارو ۸۰۰ مسافر را در یک شبانه روز فراهم کرده است.

وی همچنین تصریح کرد: کمپینگ شرق شاهین‌شهر یک استراحتگاه موقت برای مسافران است و در صورت تمایل مسافران به اسکان بلند مدت چند روزه و انتخاب شاهین شهر به عنوان یک مقصدگردشگری، ۲۸ مدرسه با ۲۰۰ اتاق و ظرفیت یک هزارو ۸۰۰ مسافر آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی است.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری با اشاره به امکان برپایی چادر اسکان موقت برای مسافران در بوستان‌های سطح شهر شاهین‌شهر، تصریح‌کرد: برپایی چادرهای اسکان موقت در بوستان‌های شهر بلامانع است اما در صورت اسکان شبانه، مسافران در اقامتگاه‌های مسقف با امنیت کامل اسکان داده می‌شوند.

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *