تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

حریق اتاق خواب، منزلی در شیخ بهایی شاهین شهر را به آتش کشید

به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه به نقل از  سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ساعت ۰۶:۰۳ یک باب منزل مسکونی در طبقه همکف ساختمان واقع در خیابان شیخ بهایی فرعی ۳ غربی دچار حریق شد.

سر آتش نشان علیرضا ابراهیمی فرمانده عملیات اعلام کرد:
به محض حضور در محل با دود غلیظ که از طبقه همکف ساختمان را در بر گرفته بود و آتش در حال زبانه کشیدن بود مواجه و پس از بررسی و پیدا کردن منشاء آتش سوزی که از داخل اتاق خواب رخ داده بود  ، آتش نشانان سریعا وارد عمل و با کشیدن لوله و آبدهی به محل ، آتش سوزی مهار گردید  دود محل پس از رفع خطر تخلیه وعمل تهویه انجام وکلیه لوازم که احتمال دوباره مشتعل شدن داشت را به بیرون از منزل انتقال دادند. 
آتش یار سوم اباذر فریدون پور کشیک وقت نیز در این رابطه گفت :
در این عملیات با توجه به حجم بالای آتش و دود سه دستگاه اطفائیه سبک و سنگین با  تعداد ۹ نفر آتش نشان با تجربه وکارایی از سرایت  حریق به دیگر قسمت های ساختمان و طبقه بالا جلوگیری گردید.

اتاق خواب منزل مسکونی در آتش سوخت

آتش نشانان پس از اطفا کامل آتش با استفاده از رم فن ( رم فن ابزاری تخصصی جهت تخلیه سریع دود از محل می باشد ) دود محل تخلیه شد. رعایت کلیه نکات ایمنی و ارائه توصیه های ایمنی به مالک داده شد.

آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی در این رابطه گفت :
•    حادثه خبر نمى‌کند. 
•    با رعایت نکات ایمنى قبل از وقوع آتش‌سوزى همیشه براى مقابله با آتش‌سوزى آماده باشیم . 
•    کپسول آتش‌نشانى مناسبى در منزل داشته باشید و در مورد نحوه استفاده از آن ، آموزش ببینید و به اعضاء خانواده نیز آموزش دهید و ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۲۵ تماس گرفته و با اعلام وقوع آتش‌سوزی سازمان  آتش نشانی را مطلع کنید. 

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

تیم ده نفره آتش نشانان شاهین شهری ساکنین مجتمع مسکونی حریق یافته در خیابان رازی شاهین شهر را نجات دادند | منشا اتش سوزی اتاق خواب یکی از واحدهای مجتمع بود و یکی از ساکنین دچار جراحت شد.

نجات ساکنین یک مجتمع از حریق توسط تیم ده نفره آتش نشانان شاهین شهری

تیم ده نفره آتش نشانان شاهین شهری ساکنین مجتمع مسکونی حریق یافته در خیابان رازی شاهین شهر را نجات دادند | منشا اتش سوزی اتاق خواب یکی از واحدهای مجتمع بود و یکی از ساکنین دچار جراحت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *