سفر دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان به شهرستان شاهین شهر در پنجمین روز دهه فجر

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر؛ دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در بدو ورود به شهرستان شاهین شهر به شهدای گمنام این شهرستان ادای احترام کرد.
استاندار در این دیدار دو ساعته که تعدادی از صنعتگران و مردم مشکلات خود را مطرح کردند، گفت: ما به دنبال رفع مشکل مردم به خصوص صنعتگران در بخش‌های مختلف هستیم و اولویت ما توجه به سلامت مردم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،امروز پنج شنبه در پنجمین روز از دهه فجر، دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در بدو ورود به شهرستان شاهین شهر به شهدای گمنام این شهرستان ادای احترام کرد.

عباس رضایی در شورای اداری این شهرستان گفت: من به مردم و مسوولان شهرستان تعهد می‌دهم که در شعاع ۵۰ کیلومتری استان در هیچ صنعتی، سوخت مازوت استفاده نمی‌شود.
وی، همچنین از رفع مشکل گارد ریل‌های بلوار معلم شاهین شهر تا کمتر از ۶ ماه آینده خبر داد.

حسینعلی حاجی، نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه هم در این جلسه خواستار توجه به مشکل کمبود آب و توزیع آب از تصفیه‌های خانه‌ی شاهین شهر به برخی از صنایع شد.

استاندار اصفهان در ادامه سفر خود، طرح توسعه سردخانه‌ای در شاهین شهر را با ۱۷۴ میلیارد ریال اعتبار از بخش خصوصی بر زمین زد.

عباس رضایی از روند پیشرفت مترو شاهین به اصفهان بازدید کرد و قول مساعد برای آغاز ادامه این مسیر در محدوده اصفهان با چند گروه داد.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید