اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تولید ارز دیجیتال در یک کارگاه متروکه – کشف ۵۶۰ دستگاه ماینر

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۵۶۰ دستگاه ماینر به ارزش ۵۶ میلیارد ریال در عملیات ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

سرهنگ ” محمد رضا هاشمی فر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران بخش مورچه خورت فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاه متروکه بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از تحقیقات تخصصی و کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی از محل مذکور بازرسی کردند که در نتیجه این عملیات ۵۶۰ دستگاه ماینر خارجی که بدون مجوز قانونی در حال تولید ارز دیجیتال بودند را کشف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان ارزش دستگاه‌های کشف شده در این عملیات را برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۵۶ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در این رابطه یک فرد متخلف شناسایی و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ هاشمی فر با بیان اینکه استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال نیازمند اخذ مجوزهای قانونی از اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره برق است گفت: کسانی که بدون مجوزهای قانونی اقدام به این کار کنند مجرم بوده و برابر قانون با این افراد برخورد می‌شود.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)