وبینار بررسی اصلاحیه شیوه نامه سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری های کشور برگزار شد

ارسال با:

جلسه بررسی اصلاحیه شیوه نامه سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری های کشور به صورت وبینار با حضور شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای استان اصفهان، توسط دفتر امورشهری و شوراهای اسلامی استانداری اصفهان برگزار گردید.دراین وبینار شهردار شاهین شهر و رییس شورای شهر شاهین شهر نیز حضور یافتند.  

احمدرضا پری تبار شهردار شاهین شهر در این وبینار گفت: به یقین شیوه نامه جدید سرمایه گذاری شهرداریها تحولی در شکوفایی مشارکت بخش خصوصی می باشد.

وی در ادامه افزود: ان شاء الله شیوه نامه جدید سرمایه گذاری با نقش آفرینی در بهبود فرآیند سرمایه گذاری در شهرداریها، سبب ایجاد درآمد پایدار در شهرداریها خواهد شد.

در این وبینار اعضای حاضر به بیان نظرها و پیشنهادهای خود برای اصلاح شیوه نامه سرمایه گذاری پرداختند.

 شایان ذکر است به‌منظور ایجاد وحدت رویه در فرآیند امور سرمایه‌گذاری در شهرداری‌ها و رفع ابهامات موجود، اصلاحیه شیوه‌نامه سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری‌های کشور که در چارچوب قوانین و مقررات و اهداف برنامه‌های توسعه کشور تنظیم شده، برای ارائه به شهرداری‌ها به منظور طرح و تصویب در شورای اسلامی شهرها، توسط وزیر کشور ابلاغ شده است.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

اشتغال واحد تولیدی

بازگشت ۳۷۶ واحد تولیدی غیرفعال استان اصفهان به چرخه تولید

بازگشت ۳۷۶ واحد تولیدی غیرفعال استان اصفهان به چرخه تولید | برنامه ریزی برای ایجاد ۶۹ هزار شغل در سال جاری در استان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *