اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

شاهین شهر برای نخستین بار انتخابات تمام الکترونیک را تجربه کرد

به گزارش رسانه شاهین شهری اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه اظهار کرد: طبق سرشماری نفوس و مسکن از جمعیت ۲۲۵ هزار نفری شهرستان شاهین شهر و میمه ۱۶۰ هزار نفر شرایط شرکت در انتخابات ۱۴۰۰ را دارند.

تاجمیری گفت: در این دوره از انتخابات ۲۲۵۰ نفر نوجوان رأی اولی در شاهین شهر و میمه، اولین انتخاب در عرصه سیاسی را تجربه می‌کنند.

امروز همزمان با سراسر کشور برگزاری انتخابات در شهرستان شاهین شهر و میمه از ساعت هفت صبح آغاز شده که شهر شاهین شهر یکی از ۹ شهر کشور در برگزاری آزمون تمام الکترونیکی در انتخابات شوراها اسلامی است.

وی افزود: با توجه به انصراف بعضی از نامزدها در حال حاضر در ۳۲ کرسی شش شهر، ۱۱۳ نفر نامزد هستند
که ۹۵ نفر مرد و ۱۸ نفر خانم و در ۱۴ روستا، ۴۸ کرسی شورا، ۹۸ نفر نامزد بوده که ۸۶ مرد و ۱۲ نفر از بانوان هستند.

فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: در ۱۲۳ شعبه اخذ رأی شهرستان، ۱۱۸ شعبه ثابت و پنج شعبه سیار در شاهین شهر، گز و بخش میمه و وزوان است.

۸۱ شعبه در شاهین شهر، ۱۴ شعبه در شهر گز، پنج شعبه در شهر گرگاب و پنج شعبه در روستاهای بخش مرکزی فعال بوده و ۱۸ شعبه در شهرهای بخش میمه و وزوان و روستاهای این بخش فعال است.

وی افزود: بیش از سه هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و خدماتی در شعب اخذ رأی زمینه برگزاری انتخابات را برای انتخاب ۸۰ عضو شورا و یک رئیس جمهور مردمی بر عهده دارند.

تاجمیری گفت: در این دوره از انتخابات ۲۲۵۰ نفر نوجوان رأی اولی در شاهین شهر و میمه، اولین انتخاب در عرصه سیاسی را تجربه می‌کنند.

امروز همزمان با سراسر کشور برگزاری انتخابات در شهرستان شاهین شهر و میمه از ساعت هفت صبح آغاز شده که شهر شاهین شهر یکی از ۹ شهر کشور در برگزاری آزمون تمام الکترونیکی در انتخابات شوراها اسلامی است.۱۴۰۰/۰۳/۲۸ روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان شاهین شهر و میمه

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه سیاسی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

تقدیر از نوجوان فعال کتابخوانی توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر

تقدیر از نوجوان فعال حوزه کتابخوانی توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر

◼ همزمان با اجرای "طرح کشوری سفیران کتاب" و در راستای مسئولیتهای اجتماعی و با هدف تسهیل دسترسی به کتاب و کتابخانه ، روز یکشنبه 6 آذر 1402 ، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر در مدرسه پسرانه هاشمی رفسنجانی حضور یافتند و ضمن بازدید از اجرای فعالیتهای کتاب محور توسط «محمدحسین عبدعلی»در جمع دیگر دانش آموزان از این عضو نوجوان فعال و مروج کتاب و کتابخوانی در این مدرسه تقدیر نمودند. ◼ همچنین آزمایش و معرفی فلزات با استفاده از دور ریختنی ها با معرفی « کتاب علوم عصر حجری مواد» ، به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتاب خوانی با شیوه نوآورانه توسط مربیان کانون شاهین شهر اجرا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)