ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

شاهین شهر برای نخستین بار انتخابات تمام الکترونیک را تجربه کرد

ارسال با:

به گزارش رسانه شاهین شهری اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه اظهار کرد: طبق سرشماری نفوس و مسکن از جمعیت ۲۲۵ هزار نفری شهرستان شاهین شهر و میمه ۱۶۰ هزار نفر شرایط شرکت در انتخابات ۱۴۰۰ را دارند.

تاجمیری گفت: در این دوره از انتخابات ۲۲۵۰ نفر نوجوان رأی اولی در شاهین شهر و میمه، اولین انتخاب در عرصه سیاسی را تجربه می‌کنند.

امروز همزمان با سراسر کشور برگزاری انتخابات در شهرستان شاهین شهر و میمه از ساعت هفت صبح آغاز شده که شهر شاهین شهر یکی از ۹ شهر کشور در برگزاری آزمون تمام الکترونیکی در انتخابات شوراها اسلامی است.

وی افزود: با توجه به انصراف بعضی از نامزدها در حال حاضر در ۳۲ کرسی شش شهر، ۱۱۳ نفر نامزد هستند
که ۹۵ نفر مرد و ۱۸ نفر خانم و در ۱۴ روستا، ۴۸ کرسی شورا، ۹۸ نفر نامزد بوده که ۸۶ مرد و ۱۲ نفر از بانوان هستند.

فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: در ۱۲۳ شعبه اخذ رأی شهرستان، ۱۱۸ شعبه ثابت و پنج شعبه سیار در شاهین شهر، گز و بخش میمه و وزوان است.

۸۱ شعبه در شاهین شهر، ۱۴ شعبه در شهر گز، پنج شعبه در شهر گرگاب و پنج شعبه در روستاهای بخش مرکزی فعال بوده و ۱۸ شعبه در شهرهای بخش میمه و وزوان و روستاهای این بخش فعال است.

وی افزود: بیش از سه هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و خدماتی در شعب اخذ رأی زمینه برگزاری انتخابات را برای انتخاب ۸۰ عضو شورا و یک رئیس جمهور مردمی بر عهده دارند.

تاجمیری گفت: در این دوره از انتخابات ۲۲۵۰ نفر نوجوان رأی اولی در شاهین شهر و میمه، اولین انتخاب در عرصه سیاسی را تجربه می‌کنند.

امروز همزمان با سراسر کشور برگزاری انتخابات در شهرستان شاهین شهر و میمه از ساعت هفت صبح آغاز شده که شهر شاهین شهر یکی از ۹ شهر کشور در برگزاری آزمون تمام الکترونیکی در انتخابات شوراها اسلامی است.۱۴۰۰/۰۳/۲۸ روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان شاهین شهر و میمه

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه سیاسی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

جلسه عوامل اجرایی انتخابات در بخش میمه با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد

جلسه عوامل اجرایی انتخابات در بخش میمه با حضور فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد. به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از روابط عمومی و امور اطلاع رسانی انتخابات شهرستان ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *