ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

شستشوی درختان فضای سبز شاهین شهر با هدف کاهش خسارات ریزگردها، گرما و کنترل آفات

ارسال با:

در شاهین شهر به منظور  به منظور کاهش آسیب‌های ناشی از ریزگردها و ارتقای سلامت هوای شهر شستشوی درختان فضای سبز انجام می شود.

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از شهرداری شاهین شهر، مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد روابط عمومی ضمن اشاره به انجام عملیات شستشوی درختان اعلام نمودند ؛

با توجه به همجواری شاهین شهر با صنایع آلاینده، تجمع آلودگی و ذرات معلق در هوا بر روی روزنه برگها ظرفیت فتوسنتز گیاه را کاهش داده و باعث ضعف گیاه می‌شود.

از طرفی شرایط اقلیمی و خشکی هوا پتانسیل فعالیت آفاتی چون کنه را فراهم نموده که همزمان با شستشوی درختان با صابون گیاهی پالیزین و افزایش رطوبت نسبی بر روی برگ درختان، جمعیت آفات به خصوص کنه‌های نباتی کنترل و کاهش می یابد.

مهندس عرب در ادامه افزودند :

انجام عملیات شستشوی درختان نه تنها به عنوان روشی زیست محیطی برای مبارزه با آفات مکنده همچون کنه های نباتی مشود

موجب کاهش مصرف سموم شیمیایی و پیشگیری از بیماریهای فیزیولوژیکی نیز می‌شود و همچنین حفظ طراوات و شادابی درختان تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا خواهد داشت.

ایشان در پایان اظهار امیدواری نمودند با مدیریت شرایط بحران کم آبی و گرمای شدید هوا بتوانیم گام مؤثری در حفظ درختان به عنوان ریه های تنفسی شهر برداشته تا شهروندان از اثرات زیست محیطی آن همواره بهره مند باشند.۱۴۰۰/۰۳/۲۴ – شهرداری شاهین شهر

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

مزایده - آگهی مزایده- شرکت در مزایده

مزایده فروش ۲۲ قطعه زمین مسکونی در شهرک نیایش شاهین شهر

شهرداری شاهین شهر 22 قطعه زمین در شهرک نیایش ( واقع در بلوار طالقانی ورودی شهرک پردیس شاهین شهر ) را از طریق مزایده بصورت نقد به فروش می‌رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *