شاهین شهری - جشن عید قربان در پارک فرهنگسرای شهروند شاهین شهر

جشن عید قربان در پارک فرهنگسرای شهروند شاهین شهر

همزمان با عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت ، ویژه برنامه جشن بازی خانوادگی همراه با ساخت مجسمه های شنی در پارک فرهنگسرای شهروند برگزار شد.

بنفشه حکمت پور مدیر فرهنگسرای شهروند عنوان کرد: با هدف ایجاد شادی و نشاط اجتماعی برای شهروندان شاهین شهری ، جشن بازی های خانوادگی با اجرای زنده موسیقی سنتی و پاپ ، کارگاه آبرنگ و مسابقات شاد و مفرح ویژه اعضای خانواده اجرا شد.

وی در ادامه افزود: ساخت مجسمه های شنی توسط خانواده ها یکی از جذاب ترین قسمت های مسابقه بود که در پایان با نظر داوران مجسمه های برتر ، انتخاب و با اهدای لوح و جایزه نقدی از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، از برندگان مسابقه تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است این جشن به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان ، در فضای باز و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد.

۱۴۰۰/۰۴/۳۱ – شاهین شهری – سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری اینستاگرام شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

عروسک های همایش تئاتر ماسک و عروسک به مناسبت هفته فرهنگی شاهین شهر

تئاتر ماسک و عروسک به مناسبت هفته فرهنگی شاهین شهر برگزار می‌شود

تئاتر ماسک و عروسک همزمان با هفته فرهنگی شاهین شهر از 20 تا 26 آبان ماه 1401 در مراکز فرهنگی و فرهنگسراهای شهرستان شاهین شهر برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید