تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230
شاهین شهری - جشن عید قربان در پارک فرهنگسرای شهروند شاهین شهر

جشن عید قربان در پارک فرهنگسرای شهروند شاهین شهر

همزمان با عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت ، ویژه برنامه جشن بازی خانوادگی همراه با ساخت مجسمه های شنی در پارک فرهنگسرای شهروند برگزار شد.

بنفشه حکمت پور مدیر فرهنگسرای شهروند عنوان کرد: با هدف ایجاد شادی و نشاط اجتماعی برای شهروندان شاهین شهری ، جشن بازی های خانوادگی با اجرای زنده موسیقی سنتی و پاپ ، کارگاه آبرنگ و مسابقات شاد و مفرح ویژه اعضای خانواده اجرا شد.

وی در ادامه افزود: ساخت مجسمه های شنی توسط خانواده ها یکی از جذاب ترین قسمت های مسابقه بود که در پایان با نظر داوران مجسمه های برتر ، انتخاب و با اهدای لوح و جایزه نقدی از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، از برندگان مسابقه تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است این جشن به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان ، در فضای باز و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد.

۱۴۰۰/۰۴/۳۱ – شاهین شهری – سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری اینستاگرام شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

تودیع و معارفه معاون عمرانی شهرداری شاهین شهر 1402

سید رسول موسویان معاون فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر شد

آیین تودیع و معارفه معاون حوزه فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از مدیران ادارات شهر، معاونان و مدیران شهرداری برگزار گردید. در این آیین با حکم «سعید ابریشمی راد» شهردار شاهین شهر سید رسول موسویان به عنوان معاون جدید حوزه فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر منصوب و از خدمات مجید طرفه تابان معاون سابق تقدیر به عمل آمد. شهردار شاهین شهر در این آیین با اشاره به اینکه حوزه عمران حوزه اجرایی همه سیاستهای توسعه شهری در تمام بخشها است گفت: در همه مأموریت‌های محوله اصلی شهرداری که به ارتقاء کیفیت زندگی مردم برمی گردد، مجری آنها حوزه عمران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *