ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

۳ شهر و ۶ روستا از خدمات آبفای میمه استفاده می‌کنند / معرفی مدیر جدید آبفای میمه

ارسال با:

در مراسم آغاز به کار مدیر جدید آبفای میمه عنوان شد که ۳ شهر و ۶ روستا از خدمات آبفای میمه استفاده می کنند. در مراسمی محمد رضا کریم زاده به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب منطقه میمه معرفی و از تلاش های حسین محمدیان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی به عمل آمد.

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از آبفای میمه، بخشدار میمه در این مراسم گفت: سقایت در فرهنگ ایرانیان بسیار با ارزش است و وجود قنات های کهن تاریخی در میمه که در میراث جهانی نیز به ثبت رسیده، بیانگر اهمیت و لزوم تامین آب برای مردم در این منطقه است.

3 شهر و 6 روستا از خدمات آبفای میمه استفاده می‌کنند / معرفی مدیر جدید آبفای میمه

لطفی (بخشدار میمه) به تشکیل امور آبفای میمه و استقلال آن از شاهین شهر در کمتر از دو سال گذشته اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در همین مدت محدود با تلاش کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، خدمات ارزشمندی در جهت اصلاح و توسعه شبکه تامین آب شرب پایدار مردم منطقه انجام شده است.

معاون بهره برداری و توسعه آب آبفای استان اصفهان نیز گفت: در حال حاضر شهرهای میمه، وزوان و لایبید و ۶ روستای دیگر تحت پوشش خدمات آبفای منطقه میمه قرار دارند.

ناصر اکبری افزود: به سه روستای این منطقه به وسیله تانکر آبرسانی می شود که با اجرای خطوط انتقال و شبکه توزیع آب در آینده ای نزدیک، آبرسانی ساکنان این روستاها نیز پایدار خواهد شد.

وی در عین حال موضوع کمبود آب در کل استان اصفهان را گوشزد کرد و از مسئولان محلی خواست تا مردم منطقه را با لزوم استفاده از منبع ذخیره و پمپ آب و همچنین استفاده از آب خاکستری آشنا کنند.

 

۱۴۰۰/۰۵/۱۳ – شاهین شهری ( آبفای میمه )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

۴۰۰ ورزشکار برای حضور در قهرمانی کشتی کشور در شاهین شهر به مصاف هم رفتند.

مسابقات کشتی انتخابی استان اصفهان جهت اعزام به قهرمانی کشور در شاهین شهر با حضور 400 ورزشکار در قالب 22 تیم به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *