ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

پیام تبریک امام جمعه شاهین شهر به مناسبت روز خبرنگار

ارسال با:

امام جمعه شاهین شهر در پیامی ضمن گرامیداشت ۱۷مرداد سالروز شهادت محمود صارمی روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ن و القلم و ما یسطرون…

امام جمعه شاهین شهر حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رسانه شاهین شهری

سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهیدی که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و آگاهی مردم و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت های سلطه ‏گر جهانی قرار دادند ودر این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.
روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است؛ برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب و میهن اسلامی کردند.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و تکلیف مداری اند.
بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری روشن از مسائل و مشکلات موجود منطقه و ایجاد شفافیت در راستای تحقق نظارت عمومی بی بدیل و غیر قابل انکار است.
خبرنگار باید بداند و می‏داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است؛ مسؤول در قبال ملک و مملکت و ملت، مسؤول در قبال صیانت از باورها و اعتقادات مردم، مسؤول در قبال منافع ملی، مسؤول در قبال تجاوز فکری و اندیشه‏‏ای بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی، مسؤول در قبال اخلاق جامعه، مسؤول در قبال صیانت از سلامت نظام اداری کشور و مبارزه با انواع فساد، و این مسؤولیت و مسؤولیت ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را دراین حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‌‏سازد.

لذا بدینوسیله ۱۷ مردادماه «روزخبرنگار» یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور تمامی خبرنگاران عزیز بویژه خبرنگاران شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان عافیت و توفیقات روزافزون و رشد و تعالی ایشان را مسئلت می‌نمایم.

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,شاهین شهر, شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

۱۴۰۰/۰۵/۱۶ – شاهین شهری ( پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

نگهبان سارق شاهین شهر دستگیر شد | + جزئیات بازداشت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *