ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

شاهین شهر قهرمان لیگ دسته ۲ بسکتبال آقایان شد

ارسال با:

تیم شاهین شهر در اولین فینال لیگ دسته ۲ بسکتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه ۷۸ بر ۵۳ تیم شهدا بابل را شکست داد. تیم شاهین شهر اصفهان همچنین با برتری ۷۲ بر ۶۶ مقابل شهدا بابل در دومین فینال لیگ دسته دو بسکتبال مردان، عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کرد.دیدار اول شاهین شهر در فینال با تیم شهدای بابل، ساعت ۱۹ عصر دیروز به میزبانی تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. دومین دیدار فینال لیگ دسته دوم بسکتبال باشگاه‌های کشور، ساعت ١۶ امروز جمعه ، ۲۲ مرداد ، بار دیگر به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، دومین فینال لیگ دسته دو بسکتبال آقایان بین تیم‌های شاهین شهر اصفهان و شهدا بابل به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزار شد. در این دیدار تیم شاهین شهر اصفهان موفق شد حریف خود را ۷۲ بر ۶۶ شکست دهد و به مقام نخست لیگ دسته دو مردان دست پیدا کند. شاهین شهر اصفهان در اولین فینال نیز تیم شهدا بابل را با نتیجه ۷۸ بر ۵۳ مغلوب کرد.
بر این اساس تیم شهدا بابل در جایگاه دوم و تیم خانه بسکتبال زنجان در جایگاه سوم لیگ دسته دو مردان ایستادند.
شایان ذکر است، در پایان این دیدار مراسم اهدا کاپ و مدال سه تیم برتر لیگ دو دسته آقایان با حضور دکتر رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال در تالار بسکتبال آزادی برگزار شد.

شاهین شهر قهرمان لیگ دسته 2 بسکتبال آقایان - شاهین شهری

در فایل ویدئویی زیر می توانید اختتامیه فینال مسابقات بسکتبال لیگ دسته دو کشور ۱۴۰۰ و مصاحبه با کادر تیم و بازیکنان و مراسم اهدا مدال و کاپ قهرمانی به اعضا تیم خانه بسکتبال شاهین شهر را مشاهده کنید:

۱۴۰۰/۰۵/۲۲ – شاهین شهری ( گروه ورزش )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه ورزش

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

۴۰۰ ورزشکار برای حضور در قهرمانی کشتی کشور در شاهین شهر به مصاف هم رفتند.

مسابقات کشتی انتخابی استان اصفهان جهت اعزام به قهرمانی کشور در شاهین شهر با حضور 400 ورزشکار در قالب 22 تیم به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *