اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تجلیل از اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه شاهین شهر

خادمان، پیشکسوتان و اعضای ستاد نماز جمعه شاهین شهر طی مراسمی به مناسبت پنجم مرداد سالروز نخستین اقامه نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل شدند.

 امام جمعه شاهین شهر نقش نماز جمعه را برای کشور بسیار حیاتی دانست و گفت: ستاد نماز جمعه برای تقویت این جایگاه باید تلاش خود را مضاعف کند.

تجلیل از اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه شاهین شهر

حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی اظهار داشت: نماز جمعه محور اتحاد و همبستگی دربرابر بدخواهان نظام اسلامی است و این نماز سیاسی و عبادی قوی ترین پایگاه و مهمترین مرکز برای تحقق اتحاد ملی و انسجام اسلامی وبه عنوان مرکز اجتماع باشکوه دینی و سیاسی هفتگی مردم مطرح است.

 وی افزود: نماز جمعه در جامعه وحدت و یکپارچگی است و جامعه ای که نمازجمعه در آن اقامه می‌شود وحدت و یکپارچگی باید در آن مشاهده شود و وحدت بر مبنای توحید که یکی از شاخه‌های آن ولایت به شمار می‌رود از اثرات نمازجمعه است.

تجلیل از اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه شاهین شهر

۱۴۰۰/۰۵/۱۱ – شاهین شهری ( پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شاهین شهر )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه مذهبی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار مذهبی شاهین شهر,خبرهای مذهبی شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

۲۱۰ میلیون تومان کلاهبرداری از ۲ شهروند شهرستان شاهین شهر در قالب آگهی فروش خودرو

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از وقوع دو فقره کلاهبرداری جمعاً به مبلغ 210 میلیون تومان از شهروندان این شهرستان در قالب آگهی خودرو در سایت دیوار خبر داد. ◾ وی افزود در این روش افراد سودجو با شماره تماس‌های متفرقه آگهی‌ فروش فوری خودرو با قیمتی مناسب و وسوسه انگیز را در این سایت ها بارگذاری که پس از تماس خریداران با آنها با ادعاهای دروغین مبنی بر تعداد زیاد مشتریان مبالغی زیادی را به عنوان بیعانه درخواست و پس از انتقال وجه توسط خریداران به حساب اعلامیشان دیگر پاسخگوی تماس آنها نیستند. ◾ این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بعضی مواقع کلاهبرداران برای جلب اعتماد مردم عکس هایی از مدارک خودرو را برای خریداران ارسال می‌کنند که این مدارک تماماً جعلی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *